РубрикиБез рубрики

Серед героїв «цифри» — новий одесит

Погодьтеся, сьогодні ми вже й не уявляємо свого життя без новітніх технологій — вони з нами скрізь (в оселях, в офісах, у громадському просторі...) і завжди (24/7, тобто 24 години сім днів на тиждень).

Цими днями представництво компанії «Гугл» в Україні презентувало новий соціальний проєкт «Google for life», головна ідея якого — розповісти про те, як технології змінюють повсякденне життя різних людей. У семи мотиваційних відео-роликах — історії українців з різних куточків нашої країни, звичайних і водночас надзвичайних людей, які досягли дивовижних результатів у своїй діяльності. Хто вони, герої цифрових технологій?

Учителька інформатики Антоніна Букач із Білої Церкви — новаторка сучасної освіти, експертка з дистанційного навчання та впровадження інформаційних технологій в освітні процеси. Фотограф і директор агентства Олег Костюкевич із Рівного створив найбільшу в світі спільноту експертів із «Гугл-карт». Мандрівник Микола Подрезан з Києва, який на інвалідному візку побував у понад 60 країнах світу, натхненник для людей з обмеженими фізичними можливостями, піонер утілення інклюзивних стандартів в Україні. Голова Бузівської об’єднаної територіальної громади (Жашківський район Черкаської області) Олександр Фуркало, який активно впроваджує сучасні інструменти у роботу місцевої влади. Киянка Оксана Омельчук — екологічна активістка, яка захищає природу з допомогою цифрових технологій. Вікторія Щербина з Нової Каховки — жінка, котра, попри те, що пересувається на візку, професійно займається спортом у складі національної збірної України з бочче, як юрист і психолог активно допомагає людям з інвалідністю, балотувалася в народні депутати, а гроші заробляє, створивши YouTube-канал.

Серед героїв є й одесит. Новий одесит. Кілька років тому він переїхав із Донецька. Володимир Богатирьов — кандидат технічних наук, блогер. Його історія — про третій вік, про спадкоємність поколінь, про наше місто, яке плекає таланти... Одеса стала для нього та його родини справді рідною. Тут він захопився журналістикою, почав висвітлювати різні цікаві події, яких так багато у місті. А ще — продовжує навчати і навчатися.

— Я займаюся освітою все своє життя, можу бути наставником, можу бути стажером, незалежно від віку, — розповідає пан Володимир. — Дуже хочу, щоб мої ровесники, і старші, й молодші, прагнули жити на повну…

Партнер цього проєкту — Міністерство цифрової трансформації України. Валерія Іонан, заступник міністра, під час презентації наголосила:

— Ми — не лише про цифрову трансформацію. Ми за те, щоб трансформувати державу, інституції, бізнес...

— Ми сподіваємося, що історії героїв нашого проєкту та їх особистий досвід мотивують українців різного віку й соціального становища активніше використовувати сучасні технології у повсякденному житті й на роботі, — підкреслив Олег Якимчук, директор зі взаємодії з органами державної влади Google Україна.

Ольга ФІЛІППОВА.

Переглядів: 362
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua