РубрикиБез рубрики

Не гаслами, а вчинками

Сьогодні ми звертаємося до всіх, кому не байдужі доля української справи, національної культури,  незалежної демократичної преси у нашому причорноморському краї.

Але йдеться не про якісь абстрактні речі, де можна відбутися загальними словами. Йдеться про можливість і необхідність кожному не гучними гаслами, а певними, нехай маленькими, вчинками долучитися до збереження і розвитку єдиної україномовної обласної незалежної громадсько-політичної газети «Чорноморські новини».

Передплатити газету — це найпростіший спосіб підтримати «Чорноморку». А ще краще — допомогти й іншим оформити передплату, яка най-ближчими днями завершується, нагадавши їм про це. Якщо особисто хтось не читає друкованих видань, хай оформить передплату для рідних, друзів, знайомих. Зробімо це для бібліотеки у своєму селі чи у своєму районі, для свого підприємства чи організації, для школи, у якій навчалися. Якщо вартість річної передплати для когось завелика, то нехай це буде хоча б на місяць. Можна, зрештою, зробити свій посильний благодійний внесок у фонд газети, можна розмістити у ній рекламу чи знайти рекламодавців, щоб підтримати газетярів, які по суті працюють часто на волонтерських засадах, демонструючи відданість справі.

Переконані, що в багатьох знайдеться чимало гарних ідей, як підтримати видання і до яких інстанцій адресувати звернення по допомогу. Ми просимо усіх небайдужих, усіх передплатників, читачів, авторів, героїв публікацій «Чорноморки», всіх, кому не байдужа доля газети, поділитися цими ідеями на зустрічі у редакції газети у понеділок, 16 грудня, о 16-й годині, за адресою площа Бориса Дерев’янка, 1, шостий поверх, к. 601. Просимо також поширити цю інформацію серед усіх знайомих однодумців.

Але домовляємося, що «вхідним квитком» на зустріч буде квитанція про передплату газети бодай на місяць!

Учасники громадського руху
Спілка читачів «Чорноморських новин».

Переглядів: 362
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua