РубрикиБез рубрики

На бібліотечних іменинах

У грудні дитяча бібліотека-філія №40, що на житловому масиві Котовського, святкує ювілей — 45 років.

До цієї дати книгозбірню відремонтували: відтепер маленьких і юних читачів зустрічає світле приміщення з новими вікнами, сучасним обладнанням — бібліотека перетворилася на хаб.

Привітати її з днем народження прийшло чимало гостей: дітки з батьками, друзі та партнери. Звісно, з подарунками. Малі читачі підготували невеличкий концерт: виконували пісні різними мовами, декламували вірші, танцювали, грали на музичних інструментах. Бібліотека активно займається розвитком своїх відвідувачів, тож не дивно, що серед них чимало талантів. Так, семирічний Іванко Маруняк знає всі столиці світу, й гості могли в цьому переконатися, запитуючи його, яке головне місто тієї чи іншої країни. А п’ятикласник Сергійко Сухина продемонстрував справжній ерудит-ефект: читаючи вірша, збирав кубик Рубика, який «заплутали» присутні. І, що цікаво, зробив це одночасно з останнім словом вірша.

Директорка бібліотеки Ольга Стемберська розповіла про плани на майбутній рік:

— Ми продовжимо працювати з тими проєктами, які припали до душі нашим маленьким читачам. Як-от «Ігротека» — настільні ігри для розвитку інтелекту. У теплу пору відкриється «Читальна зала просто неба». Проведемо цілу низку фестивальних заходів — «Вересень у тільняшці», «Смугофест» та інші. Започаткуємо й новий проєкт — «Книга у кадрі»: показуватимемо фільми, створені за сюжетами книжок, і разом обговорюватимемо їх. Ще один проєкт — «Мішок історій у хабі»: читатимемо вголос книжки і створюватимемо малюнки за мотивами прочитаного Це розвиватиме в дітей фантазію та образне мислення.

Як бачимо, дитяча бібліотека № 40 не лише прищеплює любов до книги, а й займається навчанням дуже важливих компетенцій, без яких у сучасному цифровому світі не обійтися. Мабуть, тому цю книгозбірню, розташовану в звичайному багатоквартирному будинку, так люблять маленькі читачі та їхні батьки.

Ольга ФІЛІППОВА.

Переглядів: 257
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua