РубрикиБез рубрики

Водолазне поповнення

16 листопада у Практичній гавані Одеси відбулися урочистості з нагоди випуску курсантів Водолазної школи Військово-Морських сил Збройних сил України.

Перший заступник командувача ВМС контр-адмірал Олексій Неїжпапа особисто привітав військових із завершенням навчання та отриманням водолазних кваліфікацій і побажав випускникам, щоб у них завжди збігалася кількість спусків та підйомів.

Захід розпочався з урочистого шикування, озвучення наказу про присвоєння тепер уже колишнім курсантам відповідної кваліфікації «водолаз» та вручення сертифікатів про завершення професійної підготовки. Керівники школи та національного флоту подякували представникам волонтерських організацій за вагомий внесок у становлення першого такого навчального закладу Збройних сил України та участь у забезпеченні процесу підготовки майбутніх фахівців водолазної справи.

Програма підготовки була максимально адаптована до стандартів НАТО. Курсанти працювали із сучасним водолазним спорядженням і на новітніх зразках водолазної техніки та обладнання, які, до речі, стоять на озброєнні водолазних підрозділів провідних країн світу.

Організатори школи поставили перед собою амбітну мету – не лише домогтися, щоб кожен з курсантів за час навчання відпрацював під водою 650 хвилин, а й здобув професійні навички водолаза, орієнтування під водою, виконання завдань на різних глибинах тощо. Курсанти Водолазної школи мали також можливість відвідати сучасні протимінні кораблі НАТО, щоб отримати відповідний досвід органі-зації робіт із пошуку, ідентифікації, класифікації та розмінування вибухових предметів під водою.

Незабаром у цьому навчальному закладі розпочнеться підготовка чергової групи водолазів.

Пресцентр командування
Військово-Морських сил ЗС України.

Переглядів: 286
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua