РубрикиБез рубрики

Збери колекцію — створи музей

Команда наукових співробітників Одеського муніципального музею особистих колекцій імені О.В. Блещунова розробила настільну гру «Збери колекцію — створи музей». Перед запуском у виробництво її протестували у фокус-групах.

Нині музейники випустили 120 примірників цієї гри, з яких 10 залишили у Домі Блещунова, а інші цими днями подарували музеям, дитячим будинкам, школам, бібліотекам, суспільним просторам тощо.

«Раніше колекціонування було важливою частиною життя дитини. Ми все збирали: марки, вкладиші, сірникові коробки… Музей особистих колекцій може прищепити інтерес до колекціонування. У комп’ютерні ігри діти і підлітки грають у своїх гаджетах, не спілкуючись з однолітками чи батьками, а музейні настільні ігри дозволяють дізнаватися нове, розвивають мислення та навички комунікації», — зазначає директорка музею Світлана Остапова.

Гра «Збери колекцію — створи музей» відображає специфічну музейну тематику й розрахована на дітей віком від 7 років. Ілюстратор гри Марія Апрятова пояснює: «Створювати гру — все одно, що створювати новий світ! Робота була дуже інтенсивною. Бо ж потрібно, щоб гра відповідала сучасній подачі інформації, щоб усе виглядало естетично та презентабельно. При розробці ми радилися з безпосередніми користувачами майбутніх ігор — тинейджерами та молоддю».

Зазначимо, що в ході гри можна не тільки поповнити свою колекцію на «чорному» ринку, але й знайти скарб. Якщо гра буде затребуваною, музей відтворить тираж для вільного продажу.

Проєкт реалізується завдяки фінансовій підтримці Українського культурного фонду.

Переглядів: 234
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua