РубрикиБез рубрики

У платіжках — ні пільг, ні субсидій

У зв’язку з новим механізмом нарахування пільг за житлово-комунальні послуги із листопада українці отримають квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу — без урахування пільг та субсидій, повідомляє Міністерство соціальної політики.

У відомстві нагадують: новий механізм нарахування пільг на ЖКП набув чинності 1 жовтня і відтепер пільга надається у грошовій формі органами соціального захисту населення.

«Розраховані суми пільг переказуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма)», — інформують у міні-стерстві. Так, пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата здійснюватиметь-ся у готівковій формі в зазначений у заяві спосіб — через банк або поштою.

Якщо споживач-пільговик бажає отримати компенсацію готівкою, то мусить сплатити спожиті послуги повністю, а потім отримає компенсацію, інші ж пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк». За наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі.

«З огляду на те, що відповідний механізм запроваджується вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року», — інформують у Мінсоцполітики. У такому разі у відомстві рекомендують звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання для уточнення інформації. У такому випадку сума пільги за жовтень буде донарахована у наступному місяці.

Переглядів: 286
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua