РубрикиБез рубрики

Щоб почуватися королевою у будь-якому віці

Приємно, коли виглядаєш молодше свого віку. На жаль, іноді буває й навпаки. То які ж фактори старять найбільше?


Рання сивина. Може з’явитися передчасно через проблеми зі здоров’ям, брак кальцію в організмі, дієти та стреси. Тож слід вести здоровий спосіб життя. Сивину ж регулярно зафарбовувати, не забуваючи і про відросле коріння. До речі, темний тон волосся, як правило, додає років, а блонд молодить.

В’яла шия. Шкіра шиї дуже тонка і найбільше схильна до передчасного старіння. Відтак зволожувати й живити її необхідно не менш ретельно, ніж обличчя. Взимку укутувати шарфом від морозу. Стежити за поставою, оскільки опущена голова і сутулі плечі послаблюють тонус м’язів шиї.

Недоглянуті руки. Жінку у віці завжди видають руки. Тому захисту шкіри рук і догляду за ними завжди слід приділяти особливу увагу. Повні передплі-ччя також асоціюються зі зрілістю. Не забувайте про вправи для мускулатури рук.

Одяг не за віком. «Старять» елементи гардероба, як-от сукні-балахони, підплічники, мішкуваті блузи і піджаки, незграбно зроблене взуття. А ще — колір, що надає шкірі землистого відтінку.

«Бабусин» парфум. Якщо з новим ароматом з’являється відчуття, що ви старші за свої роки і що вам дискомфортно, краще такими парфумами не користуватися.

Зморшки. Легше попередити появу зморшок, ніж їх позбутися. Тож користуйтеся сонцезахисною косметикою і регулярно зволожуйте шкіру.

«Апельсинова шкірка». Целюліт може бути і в молодих дівчат. Для боротьби з «апельсиновою шкіркою» потрібно поєднувати збалансоване харчування, спорт, масаж й антицелюлітні обгортання та креми.

Надмірна засмага. Крім того, що коричневий відтінок додає кілька років, надмірна засмага ще й зневоднює шкіру, сприяючи швидкому старінню.

Втомлений погляд. Згаслі очі, сумний чи озлоблений погляд додають чимало літ.

Тож любіть життя, відшукуючи маленькі радощі, дивіться простіше на неприємності. Усе минеться! Зберігайте у собі дитячу безтурботність.

Переглядів: 280
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua