РубрикиБез рубрики

Домашні рецепти краси

Незважаючи на досягнення пластичної хірургії, не всі жінки горять бажанням лягати під ніж, тим більше далеко не всі можуть знайти необхідну суму на таку косметологію. Але якщо навчитися регулярно й правильно доглядати за собою, то не буде й потреби вдаватися до радикальних заходів.

 Ось кілька засобів догляду, якими можна користуватися вдома.

«Підтяжка» з ківі та меду. Ківі, як відомо, багатий на вітамін С, завдяки чому шкіра стає еластичнішою, а мед добре живить і зволожує її. Очищений ківі подрібніть, відіжміть зайву рідину й додайте мед. Нанесіть масу на обличчя на 20 хвилин, змийте теплою водою.

Яєчна маска. Збийте два жовтки й додайте чайну ложку цукру, добре все перемішайте. Нанесіть на 25 хвилин. Змийте теплою водою.

Ще однією складовою у збереженні молодості обличчя є масаж, який ви можете зробити самі. Для цього потрібно заздалегідь очистити шкіру.

Почнемо з лінії підборіддя. Пощипуючи шкіру, рухаємося по підборіддю зліва направо і назад. Тепер, гладячи з легким натисненням, проходимося по ділянці навколо рота. Далі круговими рухами масажуємо щоки, від яких плавно переходимо до носа. Насам-кінець масажуємо зону довкола очей і чоло. Після цих процедур гладимо обличчя і знову повторюємо все спочатку. На завершення поплескуємо по обличчю пальчиками.

Такий нескладний масаж допоможе не лише розслабити напружені м’язи, які, до речі, найчастіше і є причиною появи зморшок, а й покращить циркуляцію крові, збільшить вироблення колагену в шкірі, зменшить припухлості довкола очей тощо. Загалом, будь-які погладжуючі, пощипуючі, постукуючі рухи дуже сприятливо позначаються на стані шкіри. Тільки без сильних натискувань.

Переглядів: 249
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua