РубрикиБез рубрики

«... Справжній шок»

«Немає сумнівів — президент Трамп поставив власне політичне майбутнє вище за інтереси національної безпеки США», — такий висновок зробила New York Times, після того як у Конгресі у справі про імпічмент президента Дональда Трампа дав свідчення дипломат Вільям Тейлор, колишній посол Америки в Україні (2006-2009), а нині — тимчасово повірений представник своєї держави у нас.

«Свідчення Тейлора про Україну викликали шок у Конгресі — американські ЗМІ». Під таким заголовком читаємо про скандал на найвпливовішому британському ресурсі — www.bbc.com/ukrainian.

За інформацією, яка стала доступною пресі (слухання у Конгресі щодо можливого імпічменту Трампа відбуваються за зачиненими дверима) Вільям Тейлор підтвердив, що нинішній господар Білого дому пов’язував надання військової допомоги Києву з розслідуваннями в Україні щодо діяльності колишнього віцепрезидента Джо Байдена та його сина Гантера.

(Нагадаємо, демократа Джо Байдена називають одним із найімовірніших опонентів республіканця Дональда Трампа на президентських виборах у США, які мають відбутися наступного року).

Повідомляючи про свідчення, які дав у Конгресі Вільям Тейлор, New York Times назвала його «зразковим дипломатом», який заявляв, що Україна має для нього «особливе значення» і що попри сумніви він погодився повернутися працювати до Києва, адже був занепокоєний відстороненням Марі Йованович з посади посла.

Видання пише, що Тейлор має бездоганну репутацію і серед демократів, і серед республіканців, тож соратникам пана Трампа буде важко поставити його свідчення під сумнів.

З інформації, оприлюдненої в New York Times, випливає, що у промові Вільяма Тейлора містилися беззаперечні докази того, що американський президент вимагав від нашого президента Володимира Зеленського «послуги за послугу». Саме з цим, мовляв, і була пов’язана затримка з наданням Україні військової допомоги.

«Письмова заява пана Тейлора, яку він доповнив свідченнями перед трьома комітетами Палати представників за зачиненими дверима, викликає справжній шок через те, що американський президент міг настільки нерозсудливо ставитися як до людського життя, так і до міжнародних відносин. І все — заради власної політичної вигоди», — наголошується у публікації New York Times.

Переглядів: 300
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua