РубрикиБез рубрики

«Агро-патріот» помер?

На тих, хто з оптимізмом чекає напливу в Україну інвестицій (як внутрішніх, так і міжнародних), понеділок вилив відро крижаної води: будь-який бізнес у нас загрожений. То чи варт вкладати гроші?

«Реквієм по мрії, — написала на своїй фейсбук-сторінці співвласниця провідної в Україні і добре знаної у світі компанії з промислового вирощування часнику Наталія Сударкіна. — Ми будували часниковий бізнес більше 10 років... Починали з 10 га землі без техніки, грошей і досвіду... Ми вірили в свою мрію, і робили неможливі речі… Сміливо можу сказати, що сьогодні ми — лідери цієї галузі в Україні, ми експортуємо нашу продукцію у США, Канаду і Європу, отримали замовлення на Японію — найвимогливіші ринки світу! Ми боролися з системою, державними «помічниками», відбивалися від рейдерських атак, обшуків та арештів техніки, від сфабрикованих кримінальних справ і вимог віддати бізнес... Сьогодні все закінчилося.... Агро-патріот помер...».

Ці слова відчаю пані Наталія написала після пожежі, яка спопелила багаторічну працю колективу «Агро-патріота» — виробничо-складські приміщення у Степанівці Роздільнянського району.

І все ж, попри черговий доказ того, що в нашій державі злочинці й рейдери почуваються безкарними, а працьовиті й ініціативні люди — беззахисними, не вірю, що цілеспрямована команда, яка зуміла створити такий успішний бізнес, складе руки. Хочеться сподіватися, що не подасться у світи, куди вже запрошують засновників «Агро-патріота».

Але всі ми мусимо бути вимогливішим до тих, хто взяв на себе відповідальність за безпеку в державі, й наполягати, щоб зі злочинів не «стібалися», а розслідували скоєне й карали тих, хто палить чужу працю.

Олег СОКІЛ.

Переглядів: 296
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua