РубрикиБез рубрики

Сергій ЛОЗНИЦЯ: Зберегти попередні набутки

Режисер Сергій Лозниця удостоєний Державної премії України імені Олександра Довженка.

Вручаючи відзнаку, міністр культур, молоді і спорту Володимир Бородянський, зокрема, сказав: «Я дуже вдячний, що з вашим ім’ям Україна пов’язує відродження українського кіно і відродження культурної дипломатії. Те, що ви робите, представляє Україну за кордоном. Це дуже добре, що нас знають не лише через проблеми, але й завдяки мистецьким досягненням. Багато у чому це і ваша заслуга».

«Це велика честь для мене отримати таку важливу державну нагороду… За свою 24-річну діяльність у сфері кіно я зробив 25 картин. І це завдяки тому, що в останні п’ять років змінилася ситуація. Завдяки роботі великої кількості людей. У тому числі — Держкіно, Пилипа Іллєнка (нині — ексголова Держкіно), депутатів, які прийняли закон про кіно, тих, хто проголосував за фінансування», — цитує Сергія Лозницю «Детектор медіа».

Режисер висловив сподівання, що ситуація у сфері кіновиробництва покращуватиметься: «Останні всі фестивалі не обходяться без українських фільмів, що взагалі дуже приємно. І хотілося б зберегти попередні набутки. Та система, яка існувала, у принципі, вона показала себе життєздатною, і я сподіваюся, що ви лише покращите її».

Нагадаємо, світова прем’єра драматичного фільму Сергія Лозниці «Донбас» (спільне виробництво України, Німеччини, Франції, Нідерландів та Румунії) відбулася 9 травня 2018 року. Стрічка отримала нагороду за найкращу режисуру у програмі «Особливий погляд» на 71-у Каннському міжнародному фестивалі, Гран-прі за найкращий фільм 15-го Фестивалю європейського кіно в Севільї, «Золотого павича» — за найкращий фільм на 49-у Індійському міжнародному кінофестивалі у Гоа, «Срібну піраміду» — спеціальний приз журі найкращому режисерові — 40-го Каїрського міжнародного кінофестивалю.

Переглядів: 407
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua