РубрикиБез рубрики

Щоб будувати світ без бідності, голоду і війн

У Нью-Йорку триває 74-а сесія Генеральної Асамблеї ООН. Участь у ній вперше бере Володимир Зеленський. Виступаючи з найвищої трибуни світу, Президент України висловив сподівання, що завдяки підтримці міжнародних партнерів нашій державі вдасться повернути українські території політико-дипломатичним шляхом, припинити війну та встановити мир.

У рамках «Діалогу лідерів» з питань Цілей сталого розвитку Володимир Зеленський наголосив: «Жодна держава не досягне сталого розвитку без миру та відчуття безпеки. Сталий розвиток не можливий під звуки пострілів і вибухів, не можливий там, де панують агресивні геополітичні стратегії, що аплодують вторгненню до інших держав і порушенню прав і свобод людини».

Президент запевнив, що Україна віддана своїм зобов’язанням щодо Цілей сталого розвитку — для їхнього досягнення створено національні стратегічні рамки, функціонує механізм впровадження цілей і моніторингу цього процесу. «Нашими завданнями є істотне зростання економіки задля подолання бідності та підвищення зайнятості населення, дієва реформа правоохоронних і судових органів, завершення реформи децентралізації», — цитує главу держави його офіційний сайт.

Водночас, за словами Володимира Зеленського, показники України можуть і повинні бути значно кращими, адже країна обрала правильний шлях розвитку і тепер настав час рухатися ним швидше та впевненіше: «На цьому шляху сьогодні два бар’єри. Перший — це внутрішньополітична традиція, коли важливі для розвитку реформи отримують спротив. Але з цим нова українська влада обов’язково впорається. Другий бар’єр — набагато складніший. І нам його не подолати без міжнародної підтримки. Це війна внаслідок російської агресії проти України».

Президент нагадав, що через окупацію Криму та частини Донбасу в Україні було зруйновано критично важливу інфраструктуру та промислові об’єкти, втрачено міжгалузеві зв’язки.

«Але найголовніше — Україна втратила понад 13 тисяч громадян. Це не лише професійні військові, а й добровольці, цивільні люди. Серед загиблих є медики, педагоги, спортсмени, науковці, дослідники, художники, музиканти, журналісти, правозахисники... Кожен міг би зробити свій внесок у розвиток не лише України, а й усього світу. Але це, на жаль, уже неможливо», — підкреслив глава держави.

«Утім, я вірю, що разом з міжнародними партнерами політико-дипломатичним шляхом ми зможемо домогтися повернення наших територій, припинення війни та панування миру. І це — наша мета номер один. Для того щоб пліч-о-пліч з державами-членами ООН ми без бар’єрів могли рухатися вперед для досягнення інших Цілей сталого розвитку та разом будувати новий світ, вільний від бідності, голоду, захворювань і війн», — резюмував Президент України.

Про зустріч Володимира Зеленського та президента США Дональда Трампа, яка відбулася у середу, про скандал, який сколихнув Америку за підсумками їхніх попередніх телефонних перемовин, читайте у наступному номері «ЧН»

Переглядів: 388
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua