РубрикиПозиція

Юлія ТИМОШЕНКО: «Ні!» продажу землі

«Батьківщина» категорично проти продажу землі і наполягає на продовженні мораторію. Про це в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV заявила лідерка політсили, народний депутат України Юлія Тимошенко.

Вона наголосила, що земля — це наше єдине багатство, «і нам з нею треба розумно обійтися». Саме тому, переконана лідерка «Батьківщини», потрібен референдум, на якому свою позицію заявить народ. Люди проти розпродажу землі і загальнонародне голосування покладе край мані-пуляціям, впевнена політик.

«Президент Володимир Зеленський запевняв українців, що всі важливі для країни питання будуть ухвалюватися на референдумі народом. Питання землі — саме таке», — зауважила вона, нагадавши, що під обіцянки «зробити всіх мільйонерами» вже провели ваучерну приватизацію промислових підприємств, внаслідок якої Україна була позбавлена 70% своєї промисловості.

Юлія Тимошенко наголосила: сьогодні Україна має унікальний шанс для розвитку власного сільського господарства за європейською моделлю. Для цього потрібен не розпродаж землі, а розвиток сімейного фермерства, малого і середнього виробництва. Саме це дозволить зберегти українські чорноземи не лише для нинішнього, а й для майбутніх поколінь.

Вона нагадала, що 96% сільськогосподарських підприємств у Європі — це родинні фермерські господарства. Україні також треба розвивати агрокомплекс за прикладом європейських держав. «У Франції створена спеціальна агенція, яка не дає жодного міліметра землі отримати без їхнього контролю. Купити землю може той фермер, який взяв в оренду землю, пропрацював на ній дев’ять років, показав, що він здатний робити (за допомоги держави, дешевих кредитів, відповідних субвенцій), і тільки тоді може придбати землю. Франція демонструє політику підтримки власного фермера», — наголосила Юлія Тимошенко.

Голова партії переконана, що нашій країні також потрібно запроваджувати страхування кредитів замість застави, знижувати кредитну ставку з 20—25%, як зараз, до 2—5%, змінювати фінансову політику держави загалом.

Земля — це не просто товар, це не просто ресурс, це насамперед територія нашої країни!

Юлія Тимошенко нагадала, що в Україні сільськогосподарська земля становить 72% території країни. Тому продаж землі — це питання не лише ринку, це питання національної безпеки та існування державності України.

«Ми не можемо заради копійок, які осядуть невідомо в чиїх кишенях, руйнувати цілісність нашої держави і позбавляти майбутнього наших дітей та онуків», — наголосила парламентарій.

Переглядів: 1858
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua