РубрикиБез рубрики

Чимсь запахло в холодильнику...

Мабуть, чи не кожній господині доводилося стикатися з такою проблемою, як неприємний запах у холодильнику. Пропонуємо до вашої уваги кілька перевірених способів позбутися цього ґанджу.

Протріть стінки холодильника серветкою, змоченою у розведеному навпіл з водою оцті. Після цього — для остаточного усунення запаху — поставте у дальній кут холодильника на дві-три години баночку з ватою, просоченою оцтом.

Поставте у холодильник склянку із розведеною у воді содою, або звичайну харчову соду в пластиковому контейнері з отворами. Якщо контейнера нема, підійде відкрита коробка із содою яку слід час від часу міняти.

Ретельно протріть стінки холодильника зсередини нашатирним спиртом і залиште його відкритим на весь день.

Жменю деревного або активованого вугілля подрібніть чи потовчіть, насипте у блюдце і залиште у холодильнику на п’ять-сім годин. Вугілля дуже добре поглинає запахи. Потовчене деревне або активоване вугілля можна висипати в пластмасову баночку з отворами в кришці й тримати в холодильнику постійно.

Перевірений засіб — ваніль. Чисту ваніль або ванільний цукор насипте в одноразову склянку або просто поставте відкритий паперовий пакетик з ваніллю у холодильник.

Дуже добре допомагає лимон. Вимийте холодильник або хоча б протріть вологою серветкою з крапелькою лимонного соку. Наріжте лимон шматочками, покладіть на блюдце і поставте в холодильник на кілька днів. Але не більше ніж на тиждень, бо лимон просто згниє і вже доведеться позбуватися його запаху.

 Наріжте шматочками чорний хліб і розкладіть на кілька блюдець. Поставте їх на кожну з полиць порожнього ввімкненого холодильника на 8-10 годин. Замість хліба можна використати рисові зерна.

Щоб позбутися неприємного запаху, можна також класти в холодильник волошки, куркуму, гвоздику, корицю, селеру, чебрець, апельсинові шкірочки.

Переглядів: 283
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua