РубрикиБез рубрики

Найдивніші залежності

Серед найвідоміших і найпоширеніших шкідливих звичок — куріння і пристрасть до алкоголю. Але, застерігають медики, залежностей набагато більше.

Як-от потоманія — залежність від води. Людина з цією вадою п’є не стільки від відчуття спраги, скільки через звичку. Деякі випивають за день до 10 літрів, що може призвести до вимивання солі з організму, стати причиною дратівливості та болю в горлі.

Нерідко люди не зав’язують романтичні стосунки через те, що бояться бути кинутими й пережити розчарування.

Існують і залежні від вживання молочних продуктів. Річ у тім, що сир, молоко, йогурт, а також інша солодка та жирна їжа провокують вироблення дофаміну, внаслідок чого людина відчуває задоволення, пов’язуючи його зі споживанням того ж молока, від якого надалі не може відмовитися.

Ще одна дивина — пити кров. Ця залежність також небезпечна для здоров’я, оскільки в людини можуть з’явитися проблеми з органами дихання при відмові від вживання крові.

Залежність від домашніх тварин ще називають синдромом Ноє, який характеризується надмірною любов’ю до вихованців. Це, передусім, загрожує інфекціями, оскільки залежна людина часто не в змозі приділити увагу, нагодувати, вилікувати або викупати кожну кішку чи собаку, а відтак у помешканні прописується антисанітарія.

Причини залежності від татуювань науковці поки що точно не змогли визначити, але констатують: багато хто замислюється про черговий малюнок на тілі, коли попередній ще не закінчений. Можливо, справа у звиканні до болю при проколюванні шкіри або підвищеній увазі оточення, вважають експерти.

І, нарешті, залежність від пластичної хірургії, коли люди роблять стільки операцій, що майже втрачають свій первісний вигляд.

Переглядів: 277
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua