РубрикиБез рубрики

У громад забирають гроші?

Скільки «довгобудів» з’явиться в Одеській області після блокування виділення коштів субвенції на соціально-економічний розвиток?

Постановою Кабінету Міністрів №500 від 10 липня був затверджений розподіл субвенції на соці-ально-економічний розвиток громад. На Одеську область відповідно до цієї постанови, мало б надійти понад 100 млн грн. За ці кошти повинні були профінансувати капітальний ремонт будинку культури у м. Роздільна, реконструкцію системи водомереж у м. Татарбунари, капремонт дороги у м. Доброслав, капітальний ремонт станції очисних мереж у м. Арциз, будівництво стадіону у м. Ананьїв та багато інших важливих проєктів.

Зважаючи на те, що ці кошти вже передбачені у рішеннях про місцевий бюджет, що укладені договори з підрядниками та є потреба у проведенні розрахунків за договорами, блокування може призвести до зриву виконання робіт й утворення цілої низки «довгобудів».

Виконавча дирекція Асоціації міст України звертає увагу органів місцевого самоврядування на відсутність законодавчих підстав для надання згоди на проведення операцій з відкликання коштів субвенції з рахунків місцевих бюджетів.

«За дорученням керівництва АМУ інформуємо, що без згоди органу місцевого самоврядування кошти просто так забрати не можна. Якщо казначейство та Мінфін хочуть їх списувати – нехай списують. Самостійно ніяких платіжок на перерахування коштів та листів на згоду віддати кошти добровільно готувати не потрібно. У майбутньому такі дії можуть бути сприйняті контролюючими органами як добровільна відмова від субвенції та виконання зобов’язань з фінансування відповідних видатків», – зазначає виконавчий директор Одеського регіонального відділення АМУ В’ячеслав Демченко.

Переглядів: 286
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua