РубрикиБез рубрики

Із військовиків — у менеджери

У 59-у гарнізонному будинку офіцерів Одеси за підтримки Офісу НАТО в Україні відбулася церемонія закриття курсу перепідготовки військовослужбовців, запланованих до звільнення або звільнених у запас. З огляду на приморську специфіку регіону слухачі навчалися за напрямком «Менеджмент перевезень і логістика», що значно підвищує їхні шанси працевлаштуватися за обраною спеціалізацією.

В урочистій церемонії закриття взяли участь представники органів місцевої влади, громадськості та Військово-Морських сил України.

Як зазначив уповноважений представник командування ВМС ЗС України Олег Найда, навчання пройшли 22 військовослужбовці, переважна більшість з яких і під час служби мала схожу спеціалізацію. Відтак курси за програмою «Менеджмент перевезень і логістика» відкрили унікальну можливість для слухачів адаптувати свої військові навички і знання до специфіки цивільного законодавства в галузі морських та річкових перевезень і після отримання свідоцтва про закінчення навчання й проходження акредитації в Державній морській адміністрації знайти престижну та високооплачувану роботу. Такі шанси дуже реальні, оскільки в приморському регіоні працюють багато підприємств, установ та фірм, які займаються організацією водних перевезень.

Своєю чергою, представник командування ВМС ЗСУ капітан 1-го рангу Олександр Гончаров під час урочистої церемонії закриття курсу акцентував увагу на тому, що НАТО розглядає підтримку України комплексно: йдеться не лише про суто військовий аспект, а й про надання допомоги у приведенні соціального захисту наших військово-службовців до стандартів армій країн Північноатлантичного альянсу.

Нагадаємо, із 2000 року НАТО підтримує Україну в реалізації програми соціальної адаптації та перепідготовки колишніх професійних військово-службовців і тих, які невдовзі залишать службу та прагнуть підвищити свої шанси на працевлаштування у цивільному житті. Наразі ця програма надає можливість пройти підготовку за такими напрямками, як менеджмент, маркетинг, англійська мова, економіка малих підприємств, радіоелектроніка, дизайн, інформаційні технології, охорона, навігація маломірних суден тощо, що викладаються на базі досвідчених українських навчальних закладів та тренінгових інституцій.

До речі, згадані курси пройшли на базі Міжнародного морського тренажерного центру, який за рівнем оснащення є одним з кращих у південному регіоні.

Цивільний бюджет, затверджений на 2019 рік, дозволить здійснити перепідготовку близько 900 бенефіціарів. Загалом же за програмою НАТО з перепідготовки пройшли навчання вже близько 10000 колишніх військовослужбовців.

Прес-служба ГО «Ліга офіцерів».

Переглядів: 267
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua