РубрикиБез рубрики

Які болячки чатують у салоні краси?

Відвідуючи салони краси, ми навіть не здогадуємося, що можемо заразитися досить небезпечними хворобами. Манікюр, педикюр, укладання волосся, нарощування вій… Існує безліч процедур, якими користуються представниці прекрасної статі, забуваючи, що в салонах на них чатують і болячки. Які саме?

Грибок нігтя. Найчастіше любительки манікюру й педикюру заражаються грибком. Це відбувається через те, що майстри не приділяють належної уваги дезінфекції інструментів. Щоб захистити себе від цієї неприємної хвороби, після кожної процедури обробляйте кисті та стопи спиртом або йодом.

Герпес. Головна небезпека цього вірусу в тому, що його неможливо вивести з організму. Заразившись, ви житимете з ним усе життя, підтримуючи його в стадії ремісії. У більшості випадків вірус потрапляє в організм під час процедури чищення обличчя, манікюру, педикюру, тату та пірсингу.

Золотистий стафілокок. Людина заражається, коли майстер розчісує волосся гребінцем, на якому є збудник хвороби. Спочатку на шкірі голови з’являться гнійники, потім — висипання. Щоб убезпечитися, намагайтеся відвідувати тільки надійні салони краси або просіть дезінфікувати всі інструменти прямо при вас.

Гепатит В. При попаданні на поверхню предметів вірус залишається живим упродовж 16 годин. Тому намагайтеся вибирати салони з відмінною репутацією, де стежать за стерильністю інструментів. Адже гепатитом дуже легко заразитися — досить найменшої подряпини, з якою стикнеться заражений інструмент.

ВІЛ. У салонах краси можна заразитися навіть цим страшним вірусом. Щоб знищити його, потрібно не тільки дезінфікувати інструменти, а ще й відправляти їх у сухожарову шафу. Важливо також, аби майстер стежив за чистотою свого робочого місця.

Переглядів: 276
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua