РубрикиБез рубрики

Які скельця вам підходять?

Виявляється, сонцезахисним окулярам уже більше 300 років. І відколи вони завоювали наші серця, кольорові скельця — це не лише мода, а ще й атрибут здоров’я.

Наприклад, зелені скельця особливо рекомендуються літнім людям і тим, хто страждає від глаукоми. Вони не затемняють пейзаж і підкреслюють кольори. Зелений колір розслабляє нервову систему, викликає почуття комфорту. Під час носіння зелених окулярів відтік внутрішньоочної рідини відбувається краще і внутрішньоочний тиск знижується.

Коричневі скельця збільшують світлотіні, затінюють освітлені зони і створюють почуття наповненості та глибини. Найбільше вони підходять тим, у кого косоокість.

Сині окуляри найкраще захистять від сліпучого сонця, а також інфрачервоних променів.

Червоні, жовті, помаранчеві — збуджують нервову систему і підвищують внутрішньоочний тиск, що призводить до спазму та звуження шляхів, якими відходить внутрішньоочна рідина. Втім, жовтим фільтрам мають надавати перевагу водії під час сильного туману або вночі.

Для тих, хто носить окуляри постійно, найкраще підійдуть «хамелеони», забезпечені фотохромними лінзами, що реагують на рівень освітленості: чим яскравіше світло, тим темніші окуляри, і навпаки.

Слід пам’ятати, що окуляри з пластиковими лінзами через кілька років можуть «стомлюватися», тобто їх здатність до затемнення і прояснення знижується. Але щодо заломлення світла, то різниці між скляними й пластиковими фільтрами нема. Відмінність лише в терміні їх придатності. Пластик завжди швидше дряпається, тому такі окуляри треба міняти частіше.

Переглядів: 185
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua