РубрикиАнонс

Одеські гостини Сорочинського ярмарку

Найбільше торжище країни — національний Сорочинський ярмарок, який традиційно відбувається у серпні у Великих Сорочинцях на Полтавщині, — цьогоріч завітає до Одеси.

«Із 26 до 30 червня в місті Одесі, на Приморському бульварі, навколо пам’ятника Рішельє, вперше в історії відбудеться національний Сорочинський ярмарок», — повідомляють його організатори, нагадуючи, що 170 років тому Микола Гоголь приїздив до Одеси, відразу закохався в це неповторне та чарівне місто на Чорному морі. «Відвідуючи «третю столицю» в середині позаминулого століття, письменник сказав: «Тут я можу дихати». А сьогодні ми привеземо до Одеси дух гоголівських часів, його улюблений Сорочинський ярмарок з народними пісенними, музичними та танцювальними колективами, з гоголівськими героями і самим «Миколою Гоголем», з автентичними народними розвагами», — йдеться у повідомленні, на офіці-йному сайті Сорочинського ярмарку.

Як завжди, відвідувачам ярмарку буде запропоновано широкий вибір товарів легкої промисловості від виробників з усієї України. На одеситів та гостей міста чекають культурно-мистецька програма, можливість придбати чудові вироби народних майстрів, а в закладах громадського харчування — скуштувати улюблені страви Гоголя.

Національний Сорочинський ярмарок — це найбільший в Україні і найвідоміший за її межами ярмарково-виставковий захід. Його унікальність у тому, що він зберігся з XVIII століття до наших днів. Проводиться традиційно раз на рік у передостанній тиждень серпня на Ярмарковій 16-гектарній площі просто неба в центрі села Великі Сорочинці Миргород-ського району Полтавської області. Дійство надзвичайно колоритно описане в повісті Миколи Гоголя «Сорочинський ярмарок» (цикл «Вечори на хуторі біля Диканьки»).

Переглядів: 1802
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua