РубрикиЛюдина і час

Криниці мудрості Івана Ніточка

Іванові Івановичу Ніточку — 70? Мабуть, це той випадок, що й паспорту не віриш. Стільки енергії у людини, стільки задумок і клопотів, що молоді-зелені можуть позаздрити! А позаздривши, і самим наповнити своє життя великими і малими, але обов’язково добрими, позитивними, потрібними всім справами.

Напередодні ювілею Іван Іванович, як сам пожартував, зробив собі гарний подарунок: видав чергову, вже восьму, збірку поезій. Із простою і дуже символічною назвою — «Криниця».

Головний редактор редакційно-видавничої фірми «Прес-кур’єр» Йосип Бурчо у передмові до неї зазначає: «Кожна нова книжка будь-якого автора є своєрідним проміжковим підсумком його творчості. Такою для Івана Ніточка є його «Криниця». Бо з роками він, як і кожен з нас, дедалі частіше намагається об’єктивно оцінити те, що вже за плечима, адже «здамо ми прожите, мов у архів». А «життя все зіткане із доброти й гріхів». Що скажуть про нас люди? Що нам робити з їхньою оцінкою? «Нехай вивчають. Я — страждати мушу». Ось так автор вирішує для себе проблему особистої відповідальності. А наснагу свою черпає з одвічних криниць дитинства, які з віком стають нам усе дорожчими і милішими. Вони нам і пам’ять, і мірило доброти, і віра в мудрість життя…».

Мудрість життя, мудрість народу, мудрість людини… Звідки вона, та мудрість? З тих самих джерельних криниць, на які така багата наша земля, з досвіду — предківського, батьківського і власного, з любові, щирої, палкої і беззавітної, до рідного маленького села і до великої Батьківщини-України, до людей, близьких і далеких, до Бога…

Іван Іванович, будучи вірним сином і старанним учнем, усе життя черпав і черпає водицю мудрості з отих предвічних українських криниць, і це наснажує його на нові й нові угодні Господові, Україні й людям справи.

З роси і води Вам, мудра людино! Нехай ніколи не пересихають криниці дитинства!

Редакція «Чорноморських новин».

Переглядів: 1283
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua