РубрикиБез рубрики

Творчі сходинки Каринки Кардаш

Компетентне журі обрало й нагородило іменними дипломами та пам’ятними подарунками 100 юних талантів нашої області. У номінації «Музика» переможницею стала 13-річна учениця Одеської дитячої музичної школи №3 та спеціалізованої школи №69 Карина Кардаш.

Карина веде дуже активний творчий спосіб життя. З п’яти років грає на фортепіано (викладач Юлія Забайрацька), займається вокалом у педагога Олени Паерелевої, бальними танцями — в Ігоря Чеберка, бадмінтоном — у спортивній школі №5 (тренер Валерій Карпов), опановує акторську майстерність та риторику у Тетяни Осадчук, а ще — вивчає англійську та німецьку мови, дуже любить малювати й подорожувати. Встигаючи так багато, і в школі навчається тільки на «відмінно»!

Упродовж останніх років Кариша постійно бере участь і посідає призові місця в районних, міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. У неї — понад 150 дипломів різного рівня, багато медалей та десятки кубків. Вона, зокрема, перемагала на «Eastern European Music Festival» у Кракові (Польща), де отримала Гран-прі, на «Talentsoftheplanet» у Туреччині завоювала перше місце, на міжнародному конкурсі музичного мистецтва в Болгарії (також перше місце), на фестивалі-конкурсі «Зоряні діти» (перемагала тричі), ART-FEST «Поверни мені музику» (лауреат І ступеня), «Зоряна країна», «GrandFest» і «Запали свою зірку», де теж ставала переможницею.

У 2017-у Карина Кардаш нагороджена почесним званням «Гордість Одеси. Майбутнє України!», а торік удостоїлася стипендії обдарованим дітям Одеської обласної ради.

Слід обов’язково зазначити, що Каринка активно долучається до різних благодійних концертів для дітей-сиріт, інвалідів, ветеранів війни, АТО, виступає на багатьох міських заходах.

За свої досягнення дівчинка дуже вдячна всім учителям і, звісно ж, батькам.

Олександра ГОЛОВКО.

Переглядів: 286
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua