ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ. ПОСТАНОВА

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ


ПОСТАНОВА


12 червня 2019 року м. Київ № 984


Про зміни в складі окружних виборчих комісій
з виборів народних депутатів України на позачергових виборах
народних депутатів України 21 липня 2019 року

Розглянувши подання суб’єктів подання кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року про заміну членів окружних виборчих комісій, подання окружної виборчої комісії з доданими до нього рішеннями цієї комісії, що засвідчують систематичне невиконання обов’язків члена виборчої комісії, а також витяги з протоколів засідань окружної виборчої комісії щодо відмови члена цієї комісії скласти присягу, відповідно до пункту 1 частини другої стат-ті 13, частин першої — третьої, п’ятої — сьомої статті 26, частин п’ятої — сьомої, одинадцятої статті 27, пунктів 2, 8, 9 частини третьої, частин четвертої, сьомої статті 37, частини другої статті 107 Закону України «Про вибори народних депутатів України», керуючись статтями 11 — 13, пунктами 1 — 3, 17 статті 19 Закону України «Про Центральну виборчу комісію»,

 

Центральна виборча комісія п о с т а н о в л я є:

 1. Внести зміни до постанови Центральної виборчої комісії від 31 травня 2019 року № 919 «Про утворення окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року» (зі змінами), замінивши у преамбулі постанови та додатках до неї слова «ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» словами «ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».
 2. Внести зміни до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, утворених відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 31 травня 2019 року № 919 «Про утворення окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року» (зі змінами), згідно з додатками 1 — 14.
 3. Окружним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України, до складу яких вносяться зміни, поінформувати громадян про такі зміни у визначений цими комісіями спосіб.
 4. Цю постанову разом з належним додатком надіслати відповідним регіональним друкованим засобам масової інформації для опублікування у семиденний строк від дня її прийняття, а також у двох примірниках окружним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України.
 5. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії
Т. СЛІПАЧУК.


Додаток 8
до постанови Центральної виборчої комісії
від 12 червня 2019 року № 984

ЗМІНИ


в складі окружних виборчих комісій
з виборів народних депутатів
України на позачергових виборах народних депутатів України
21 липня 2019 року


Одеська область


Окружна виборча комісія
з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 138

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Горох Наталія Олександрівна, 1967 року народження — заступник голови комісії, від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу комісії та призначити заступником голови цієї комісії:

Бень Валерій Васильович, 1964 року народження — від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання.

Окружна виборча комісія
з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 140

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Куманенко Олеся Василівна, 1983 року народження — від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Стрижак Тетяна Валеріївна, 1980 року народження — від Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ».

Окружна виборча комісія
з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 142

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Ємченко Ганна Семенівна, 1950 року народжен-ня — від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Козачок Альбіна Володимирівна, 1959 року народження — від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Окружна виборча комісія
з виборів народних депутатів України
одномандатного виборчого округу № 143

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Поляруш Тетяна Миколаївна, 1979 року народження — від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ» (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Узунов Опанас Іванович, 1963 року народження — від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ».

Секретар
Центральної виборчої комісії
Н. БЕРНАЦЬКА.


ПОСТАНОВА


12 червня 2019 року м. Київ № 985


Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України,
які балотуються в одномандатних виборчих округах
у порядку самовисування на позачергових виборах
народних депутатів України 21 липня 2019 року

До Центральної виборчої комісії надійшли заяви громадян України про самовисування разом з іншими документами для реєстрації їх кандидатами у народні депутати України в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Розглянувши зазначені документи, Центральна ви-борча комісія встановила їх відповідність вимогам Закону України «Про вибори народних депутатів України».

Враховуючи викладене, відповідно до статей 9, 10, пункту 9 частини другої статті 30, частини третьої статті 52, частини другої статті 55, частини другої статті 56, частин першої, шостої, сьомої статті 59, частин дев’ятої — одинадцятої статті 107 Закону

України «Про вибори народних депутатів України», керуючись статтями 11 — 13, пунктом 6 статті 19 Закону України «Про Центральну виборчу комісію»,

Центральна виборча комісія п о с т а н о в л я є:

 1. Зареєструвати кандидатів у народні депутати України, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку самовисування на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, згідно з додатками 1 — 9.
 2. Витяг із цієї постанови та посвідчення встановленої форми видати відповідним кандидатам у народні депутати України.
 3. Цю постанову разом з належним додатком надіслати відповідним регіональним друкованим засобам масової інформації для оприлюднення у триденний строк з дня її прийняття.
 4. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Голова Центральної виборчої комісії
Т. СЛІПАЧУК


Додаток 6 до постанови Центральної виборчої комісії 
від 12 червня 2019 року № 985

ПЕРЕЛІК


кандидатів у народні депутати України,
зареєстрованих на позачергових виборах народних депутатів України


21 липня 2019 року


в одномандатних виборчих округах, утворених у межах Одеської області


Одномандатний виборчий округ № 133

Беженар Вячеслав Миколайович, народився 18 грудня 1986 року в селі Старі Трояни Кілійського

раону Одеської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в селі Лиманка Овідіопольського району Одеської області, судимість відсутня, самовисування.

Одномандатний виборчий округ № 142

Карташев Денис Володимирович, народився 3 лютого 1982 року в селищі Березине Тарутинського

району Одеської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, БФ «Південний-берег», безпартійний, проживає в місті Одесі, судимість відсутня, самовисування.

Секретар Центральної виборчої
комісії Н. БЕРНАЦЬКА. 


 

ПОСТАНОВА


13 червня 2019 року м. Київ № 992


Про зміни в складі окружних виборчих комісій
з виборів народних депутатів України на позачергових виборах
народних депутатів України 21 липня 2019 року

 Розглянувши подання суб’єктів подання кандидатур до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року про заміну членів окружних виборчих комісій, заяви секретаря окружної виборчої комісії про складення його повноважень без припинення членства в цій комісії та члена окружної виборчої комісії про складення його повноважень, відповідно до пункту 1 частини другої статті 13, частин першої — третьої, п’ятої — сьомої статті 26, частин п’ятої — сьомої, десятої, одинадцятої статті 27, пунктів 1, 2 частини третьої, частин четвертої, сьомої, дев’ятої статті 37, частини другої статті 107 Закону України «Про вибори народних депутатів України», керуючись статтями 11 — 13, пунктами 1 — 3, 17 статті 19 Закону України «Про Центральну виборчу комісію», Центральна виборча комісія п о с т а н о в л я є:

 1. Внести зміни до складу окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року, утворених відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 31 травня 2019 року № 919 «Про утворення окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року» (зі змінами), згідно з додатками 1 — 13.
 2. Окружним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України, до складу яких вносяться зміни, поінформувати громадян про такі зміни у визначений цими комісіями спосіб.
 3. Цю постанову разом з належним додатком наді-слати відповідним регіональним друкованим засобам масової інформації для опублікування у семиденний строк від дня її прийняття, а також у двох примірниках окружним виборчим комісіям з виборів народних депутатів України.
 4. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії
Т. СЛІПАЧУК.


Додаток 8 до постанови Центральної виборчої комісії 
від 13 червня 2019 року № 992
 

ЗМІНИ


в складі окружних виборчих комісій
з виборів народних депутатів України на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року


Одеська область


Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів України
одномандатного в иборчого округу № 135

Припинити достроково повноваження члена комісії:

Фініковський Андрій Сергійович, 1989 року народження — від Політичної партії «Солідарність жінок України» (у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Полянський Юрій Євгенович, 1953 року народження — від Політичної партії «Солідарність жінок України».

Секретар Центральної виборчої комісії
Н. БЕРНАЦЬКА.

Переглядів: 1215
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

 • на 1 місяць — 30 грн.
 • на 3 місяці — 90 грн.
 • на 6 місяців — 180 грн.
 • на 12 місяців — 360 грн.
 • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

 • на 1 місяць — 20 грн.
 • на 3 місяці — 60 грн.
 • на 6 місяців — 120 грн.
 • на 12 місяців — 240 грн.
 • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua