РубрикиАкція

Їде книжка в інтернат

За місяць у Зеленому театрі зібрали сотні книжок для дітей з інтернатів Одеської області. Шафа для літератури постійно заповнювалася, тож навіть поставили додатковий контейнер.

Першу партію книжок представники благодійної організації «Маніфест світу» вже відправили до Ананьївського дитячого будинку-інтернату.

«Головна ідея акції — забезпечити дитячі заклади нормальною літературою, а єдина умова — приносити книжки в хорошому стані, щоб малим було їх приємно і цікаво читати, — розповів представник Зеленого театру Денис Соколов. — Люди приносять різні видання — від серії Джоан Роулінг про Гаррі Поттера, пригодницьких повістей і до класики Івана Нечуй-Левицького, Михайла Коцюбинського та інших українських авторів. Дарують твори і сучасних письменників. Як-от принесли «Дівчину з Данії» Девіда Еберсхофа про першу жінку-трансгендера».

Організатори зазначають, що ті книжки, які не відповідають за форматом для дітей і підлітків, передадуть до бібліотек для дорослих. Представник БФ «Маніфест світу» Анна Бритвина зазначила:

«Насправді, діти в інтернатах мають що читати — там є бібліотеки, їм привозять літературу. Проблема в тому, що нема культури читання, дітей не так легко мотивувати, зацікавити до цього. За два роки своєї роботи можу сказати, що їм часто дарують видання, які вже віджили своє, нікому не цікаві, непотрібні, а дітям — тим більше».

Акція зі збору книжок триватиме до кінця літа. Організатори просять небайдужих приносити видання в хорошому стані й з актуальною тематикою. Тільки-но жовта шафа заповнюватися, її розвантажуватимуть, а книги відправлятимуть по інтернатах.

Інна ЯКИМЕНКО.

Переглядів: 222
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua