РубрикиТочка зору

Система олігархів проти команди реформаторів

Люди залишатимуться ляльками історії, допоки вони самі не усвідомлять своїх інтересів. Голосування на виборах Президента Україні не тільки засвідчило сумний досвід минулого, а й показало, як відбувається обман людей.

Переглядаючи виступи блогерів на YouTube, звернув увагу на одного з них, який, нібито, є палким прихильником команди реформаторів Петра Порошенка. В своїх виступах блогер часто цитує брехню з-за «поребрика», повторюючи чужі вислови три-чотири рази і забуваючи наголошувати, що сказане не відповідає дійсності. В результаті елементарного неуміння розкривати брехню цей «прихильник» успішно виконує роботу «п’ятої колони», бо в пам’яті людей, які слухають цього блогера, відлунює тричі повторена брехня. До того ж, блогер, людина з технічною освітою і не надто підготовлений у питаннях просвіти, повторює слова про необхідність «зламати систему» і дбати про «справедливість». Мовляв, у цих питаннях вина команди реформаторів.

Одного не розуміє блогер, що в Україні поки що існує тільки одна система — купи олігархів. По суті, олігархічна система розгорнула боротьбу проти команди реформаторів, людей, які вели кропітку і виважену роботу з подолання олігархічної системи. Віддаймо належне реформаторам команди Петра Порошенка: вони — інтелектуали, а не шапкознімальники Януковича чи шаблемахальники Смєшка. І перші, і другі породжують й підтримують корупцію, казнокрадство, кумівство і т. ін.

Олігархи Коломойського і КО вчинили досить таки грубо, але ефективно. В боротьбі за збереження своєї системи вони все поставили з ніг на голову: оголосили себе борцями із системою, а борців з ними оголосили «системою». Охлос спіймав наживку лукавих.

Те ж саме можна сказати про «боротьбу за справедливість», якою згаданий блогер тицяє у бік реформаторів. Справедливість — це не рівний розподіл благ, посад тощо, а можливість чесно (справедливо) заробляти. Щоб створити такі можливості, потрібна ефективно діюча система. Над створенням такої системи і працює команда реформаторів Петра Порошенка, Володимира Гройсмана, Андрія Парубія, Ірини Геращенко та багатьох інших реформаторів.

Оксентій ОНОПЕНКО.
м. Відень (Австрія).

Переглядів: 380
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua