РубрикиБез рубрики

Зустрічі, презентації, дискусії

З наближенням Інтелект-форуму, який, нагадаємо, відбудеться 7— 9 червня в ОННБ, його організатори деталізують програму заходів, знайомлять з новими учасниками всеукраїнської книжкової виставки та «круглого столу» про інноваційну діяльність бібліотек.

— Інтелект-форум, який проходитиме під егідою Міністерства культури, матиме два потужних напрямки, — розповіла на черговій прес-конференції генеральна директорка Одеської національної наукової бібліотеки, голова оргкомітету XX Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» Ірина Бірюкова. — Відбудеться багато презентацій видавництв України на різних майданчиках. Другий напрямок — зустрічі професійної спільноти, працівників книгозбірень та архівів. На форум запрошені гості з національних бібліотек Грузії та Молдови. Наша висока мета — інновації в бібліотечній справі. Інтелект-форум, виставка, «круглий стіл», переконана, посприяють популяризації книги, успішній роботі видавництв, культурі й просвіті. Це буде справжнє свято для одеситів — свято зустрічей, ідей, натхнення. Зараз у бібліотеці проводиться конкурс читацьких рецензій за підтримки Одеського Ротарі-клубу, підсумки якого будуть оголошені під час форуму.

Заступник голови оргкомітету виставки-форуму, заступник генерального директора ОННБ, заслужений працівник України Ольга Бєльницька розповіла про цікавинки заходу:

— Вперше до нас приїде дитяче видавництво «Веселка». Відбудеться також зустріч з Українським освітянським-видавничим центром «Оріон» з Києва, який представить підручники для навчальних закладів. Знакова подія — зустріч з відомим письменником, сценаристом Андрієм Кокотюхою і його новими творами. Видавництво «Мистецтво» презентуватиме проект «Гетьман Іван Мазепа та його доба» й книгу Сергія Павленка «Іван Мазепа. Україна 1708—1709 років у джерелах доби». Заступник начальника управління культури Одеської облдержадміністрації Ярослава Різникова представлятиме власний новодрук «Радуниця: цикл українознавчих радіопередач» — про стародавні традиції нашої багатонаціональної Одещини. Дарунок дітям готує видавництво «Астропринт»...

Нові видання конкурсу «Краща книга виставки-форуму — 2019» представила журналіс-там завідувачка відділу мистецтв ОННБ, заслужений пра-цівник культури України Тетяна Щурова:

— Цього року виставка-форум познайомить книголюбів з виданням художниці Лариси Дем’янишиної «Українська вишивка. Північно-Західне Причорномор’я». Відбудуться зустрічі з одеськими письменниками. Віктор Михальченко представить збірку оповідань і нарисів «Порт приписки — Одесса», лауреат Шевченківської премії Володимир Рутківський — історичний роман «Сині води». Буде у нас і видання «Идем на телек!» Анни Бузіян, присвячене створенню в Одесі телебачення, та багато інших цікавинок.

Вікторія ЛАВРЕНЮК,
провідний бібліограф ОННБ.

Світлини
Ельвіри ЗАБОРЦЕВОЇ.

Переглядів: 467
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua