РубрикиАнонс

Анонси

Рушниковий  дивоцвіт

Завтра, 17 травня, о 15.00 в Одеському обласному центрі української культури (вул. Польська, 20) відкриється виставка старовинних українських рушників з приватної колекції Олени Сайдель, лауреатки обласної премії ім. Р. Палецького 2008 року в номінації «Народна іграшка» (смт Овідіополь).

Олена Володимирівна Сайдель народилася 1973 року у м. Добропілля Донецької області. У 1982-у переїхала з родиною до с. Роксолани Ові-діопольського району, де й закінчила середню школу із золотою медаллю. Також з відзнакою закінчила філологічний факультет Ізмаїльського державного педагогічного інституту. Працювала вчителькою зарубіжної літератури в Кароліно-Бугазькій ЗОШ, керівником гуртка Овідіопольської районної станції юних техніків. Із 2012-го очолює об’єднання «Мистецька світлиця», метою якого є збереження, вивчення і популяризація духовної та матеріальної спадщини українського народу.

Олена Сайдель – організаторка й авторка просвітницьких та виставкових проектів.

На анонсованій виставці буде представлено більше сотні рушників  з різних регіонів України,  найстаріші з яких вишиті в кінці ХІХ – на початку ХХ століть.

Побачити «Рушниковий дивоцвіт» можна буде до 14 червня, щодня, крім суботи та неділі, з 10.00 до 16.00. Вхід вільний.


Українські  кіносеанси

Громадська організація «Культпросвіт» за підтримки Одеського обласного центру патріотичного виховання та організації дозвілля дітей і молоді, кінотеатру «Сінема Сіті Одеса» запрошують на соціальні покази українського кіно.

У понеділок, 20 травня, відбудеться показ історико-драматичного фільму «Незламна» режисера Сергія Мокрицького. В основу сюжету покладений життєвий шлях (за автобіографічною книгою) жінки-снайпера, майора Людмили Павличенко.

У середу, 29 травня, комедія «Політ золотої мушки». Це яскрава історія за мотивами збірки оповідань «Бурачковицькі хроніки» Богдана Волошина. Стрічка у трьох новелах розповідає про жителів села Бурачковичі на Західній Україні, які опиняються в різних комічних ситуаціях.

Початок сеансів о 17.00 у «Сінема Сіті Одеса» (ТРЦ «Fontan Sky», пров. Семафорний, 4, 2-й поверх). Вхід вільний.

Покази відбудуться за підтримки голови Україн-ського клубу Одеси Наталії Чайчук.


Помор’я  у  Причорномор’ї

17—19 травня у рамках Днів Європи в Україні в Одесі відбудеться мистецька акція-презентація культури Західнопоморського воєводства Республіки Польща.

 Отже, 17 травня о 18.00 в Одеському літмузеї (Ланжеронівська, 2) відкриється виставка плакатів відомих польських художників Лекса Древінського та Лешка Жебровського.

18 травня, також о 18.00, в Театрі музкомедії ім. М. Водяного (Пантелеймонівська, 3) — концерт зразкового ансамблю пісні та танцю «Щециняни» Західнопоморського воєводства та відкриття фотовиставки «Західне Помор’я на фотографії».

19 травня о 10.00 — виставка фотографій «Захі-дне Помор’я на фотографії» біля адмінбудинку № 1 обласної ради (Шевченка, 4), а о 20.00 біля пам’ятника Дюку — виступ Містера Jazzeka (Польща).


Великий  дитячий  день

Фестиваль під такою назвою пройде у Зеленому театрі 18—19 травня. Його тема — «Місто, в якому ми живемо».

Діти зможуть диригувати камерним оркестром філармонії, долучитися до переробки пластика на лавку, стати гідами разом з науковими співробітникам Одеського художнього музею.

«Ми хочемо, щоб з найменших років одесити переймалися питаннями, як створювати комфорт-не середовище навколо себе, перетворювати Одесу у місто майбутнього і який інструментарій для цього потрібен. Тому ми запросили на фестиваль учених, спортсменів, художників і музикантів, щоб діти могли формувати свої смаки і мислити нестандартно, не боятися експериментів», — розповів організатор фестивалю Сергій Ровинський.

Заходи триватимуть із 10-ї ранку до 20-ї вечора.

Переглядів: 461
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua