РубрикиБез рубрики

Хто серед ворогів преси?

Секретаріат Національної спілки журналістів України затвердив список «Ворогів реформування преси».

До нього потрапили як представники місцевих органів влади, так і київські посадовці. Зокрема, в антирейтинг включені прем’єр-міністр Володимир Гройсман, міністр інфраструктури Володимир Омелян, міністр культури Євген Нищук і гендиректор АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський. Загалом у списку 10 чиновників і посадових осіб з регіонів, зокрема Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Сумської, Херсонської областей, та чотири столичних топ-чиновники повідомив голова НСЖУ Сергій Томіленко на своїй сторінці в Facebook.

Головні претензії журналістів до прем’єр-міністра, міністра інфраструктури та гендиректора «Укрпошти» стосуються системного ігнорування кризи з доставкою преси до читачів та неувагою до питань інформаційної безпеки. Євгена Нищука звинувачують у перешкоджанні роздержавленню культурологічних видань, зокрема газети «Кримська світлиця».

«Цей антирейтинг складено за наполяганням самих редакторів і журналістів друкованих видань, які втомилися боротися з перешкодою роздержавлення газет, з економічним тиском місцевих чиновників, з вилученням редакційних приміщень і т. п. Хоча антирейтинг включає переважно місцевих чиновників, які тиснуть на невелику кількість конкретних ЗМІ, однак для всіх роздержавлених видань важливими залишаються питання впровадження цільової програми державної підтримки преси, а також урядовий вплив на агресивну політику «Укрпошти». Насамперед через драконівські поштові тарифи реальні тиражі українських газет впали на 30 відсотків (за даними експертів НСЖУ), що неприпустимо під час війни з Росією», – зазначив Сергій Томіленко.

Переглядів: 291
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua