РубрикиБез рубрики

«Зелений театр»: івенти, фермерство і нові друзі

У Зеленому театрі, що в парку Шевченка, розпочався новий сезон. На відкриття прийшли сотні людей, радіючи, що після довгої зими мають змогу релаксувати під відкритим небом.

Цьогоріч у «Зеленому» багато змін та вдосконалень. Зокрема, розширюється спектр соціальних проектів. Програмний директор театру Євгенія Львова розповіла, що тут встановлено бокси, де кожен небайдужий може принести й залишити одяг для нужденних та книги для дітей, що виховуються в інтернатах. Крім того, є спеціальний бокс для збір пластикових кришок. З них планують виготовити лаву для «Зеленого». «Допомагай, відпочиваючи» — такий девіз нинішнього сезону.

Щодо змін. Нові туалети переобладнали так, що їх тепер можуть відвідувати люди з обмеженими можливостями та з малюками у візочках. Для цього спорудили спеціальний заїзд.

Цікаве нововведення, яке, до речі, стартує у понеділок о 18.30, — програма «театральних грядок» (міського фермерства), коли одесити, не маючи власної земельної ділянки, зможуть посадити ягоди чи овочі та доглядати за ними. У вирощуванні рослин їм допомагатиме досвідчений фермер.

Задум настільки сподобався містянам, що вже у перший день реєстрації вони забронювали всі «грядки».

Зауважимо, що міське фермерство — популярний у Європі та США рух. Жителі мегаполісів використовують невеличкі земельні ділянки у містах, щоб вирощувати на них городину, ягоди, невеликі фруктові дерева. Важливо, що при догляді за рослинами не використовуються шкідливі речовини.

Таке садівництво не лише цікаве і нескладне хобі, й відіграє просвітницьку функцію для дітей, які бачать, як з маленької розсади з’являється велика рослина з плодами.

Розширилася й зона фуд-корту «Зеленого театру».

З-поміж нового підприємці пропонують страви з креветок, різноманітну картоплю з соусами тощо.

Щопонеділка тут планують проводити безкоштовні покази кіно.

У цьому сезоні охочі зможуть придбати «карту друга «Зеленого театру». З нею можна буде безкоштовно відвідувати освітні івенти (цікаві і незвичайні події), лекції, творчі та літературні вечори, кіносеанси і тренування з йоги. А ще вона дає постійну 10-відсоткову знижку на весь фуд-корт та приємні бонуси: всі учасники клубу з’являться на дошці пошани театру й отримають пам’ятні сувеніри.

«Але головне, що карта — це можливість відчутно допомогти «Зеленому». Нашим друзям досить використовувати її для покупок, і банк поверне 0,2 відсотка від кожної транзакції на благоустрій театру. Клубний внесок — 900 гривень», — розповіла Євгенія Львова.

Для всіх, хто хоче відвідати «Зелений театр», двері відчинені в будь-який день тижня з 08.00 і до завершення анонсованої події цього дня.

Інна ЯКИМЕНКО.

Переглядів: 287
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua