РубрикиБез рубрики

Новий формат книжкового свята

У прес-центрі «Паритет» відбулася перша прес-конференція, присвячена Інтелект-форуму, який стартує в Одеській національній науковій бібліотеці 7 червня.

У програмі Інтелект-форуму — XX виставка-форум «Українська книга на Одещині» та Бібліосаміт, одним з основних заходів якого буде «круглий стіл» «Інноваційна діяльність бібліотек України: стратегії розвитку в інформаційному суспільстві».

Започатковану у 2000 році виставку-форум проводять Міністерство культури, Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів та ОННБ за підтримки одеських облдержадміністрації, обласної та міської рад, Книжкової палати України імені Івана Федорова. Мета заходу — збереження та примноження духовного й культурного надбання українського народу, виховання культури читання та любові до української мови на кращих зразках вітчизняної літератури.

Прес-конференцію відкрила Ірина Бірюкова, генеральний директор ОННБ, голова оргкомітету ХХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині». Вона представила проект Інтелект-форуму та новації, передбачені в його рамках.

Ольга Бєльницька, заступник генерального директора ОННБ з бібліотечної роботи, заслужений працівник культури України, заступник голови

оргкомітету, розповіла про вітчизняні видавництва, які презентуватимуть свою продукцію на виставці-форумі, детальніше зупинившись на лі-тературних новинках для дітей та молоді.

Про цікаві видання, що вийшли на теренах України та надійшли до ОННБ на конкурс «Краща книга виставки-форуму—2019», а також про традиційний конкурс читацьких рецензій «Замовте слово про книгу», що проводиться у рамках книжкового свята, розповіла Тетяна Щурова, завідувачка відділу мистецтв ОННБ, заслужений працівник культури України, член оргкомітету виставки-форуму.

Детальніше про заходи Інтелект-форуму можна дізнатися на сайті нашої книгозбірні — www://odnb.odessa.ua.

Ельвіра ЗАБОРЦЕВА.

Відділ зв’язків з громадськістю
та реклами ОННБ.

Переглядів: 418
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua