РубрикиБез рубрики

Обрії майбутнього очима підлітків

20 підлітків з усієї України взяли участь у філософському семінарі «Обрії майбутнього», який Klitschko Foundation та Аспен Інститут Київ проводять у рамках програми Aspen Teens, довівши, що готові мислити нестандартно, особисто відповідати за зміни у суспільстві й стати рупорами прогресивних ідей.

Упродовж трьох днів юні лідери, серед яких пощастило бути й мені, працювали з текстами філософів, науковими працями. За крок до дорослого життя вони шукали відповіді на питання: «Хто я є і ким хочу стати? У якому суспільстві живу? Якого життя прагну? Що робить мене щасливим? Яка моя місія у житті?».

У форматі модерованого діалогу та групових занять учасники досліджували поняття дові-ри, з’ясовували значення критичного мислення, дискутували про професії майбутнього та розмірковували про місце людини у суспільстві.

Під час семінару учасники отримали мотивацію до саморозвитку, сформували цілі на майбутнє, за участі модератора обговорили з однолітками виклики, з якими щодня зіштовхуються: вибір майбутньої професії, стосунки в сім’ї та суспільстві, відстоювання власної позиції та багато іншого.

По завершенню семінару кожен учасник реалізує локальний проект у своєму місті: лекції, дискусії та публічні події, щоб обговорити у колі однолітків актуальні для ХХІ століття теми.

Я особисто в захваті від семі-нару! Обговорення настільки незвичних і водночас актуальних проблем сучасного суспільства у форматі діалогу дали мені та іншим учасникам великий поштовх на шляху до нашого успі-ху та успіху нашої країни. Ми отримали крутий досвід, познайомилися з новими друзями та набули класних навичок.

Кілька слів про організаторів проекту «Обрії майбутнього».

Klitschko Foundation — всеукраїнська благодійна організація, яку у серпні 2003-го заснували брати Клички. За 15 років фонд реалізував низку соціальних проектів у сфері спорту, науки та освіти, що популяризують постійний розвиток особистості, заняття спортом і відповідальність місцевих громад. Місія Klitschko Foundation — створення належних умов для розвитку молодого покоління українців, які беруть активну участь у прийнятті рішень й усвідомлюють себе рушійною силою змін у суспільстві.

Аспен Інститут Київ — громадська організація, яка сприяє розвитку взаєморозуміння між українськими лідерами з ключових питань, підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства і культури ведення діалогу про принципи громадської взаємодії.

Денис ЗЕЙНАЛОВ,
учень 10-го класу Роздільнянської ЗОШ
І-ІІІ ступенів №3, координатор проекту ZeroWasteSchool, представник Klitschko Foundation та The Aspen Institute Kyiv.

Переглядів: 466
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua