РубрикиПозиція

Юлія ТИМОШЕНКО: «Це приниження Української Держави»

Лідер партії «Батьківщина», політик, яка посіла третє місце у першому турі виборів Президента України, Юлія Тимошенко заявила про неповагу до статусу посади президента під час телеефіру між кандидатами, що пройшли до другого туру виборів – шоуменом Володимиром Зеленським та чинним президентом Петром Порошенком.

«Коли я дивилася на останні хвилини цього діалогу і коли Володимир Зеленський кинув трубку практично майже в обличчя чинному Президенту, і я побачила, який це стрес для Президента, і що, знаючи його проблеми зі здоров’ям, у нього просто пересохло в горлі, й він просто не міг далі говорити, треба просто вміти бути людьми і вчасно подати один одному навіть ковток води», – зауважила Тимошенко у відеозверненні на сторінці у Facebook.

Вона звернулася до Володимира Зеленського з проханням не влаштовувати бої довкола посади, за яку він бореться: «Якщо ви мрієте обійняти цю посаду, бережіть гідність і честь цієї посади. Не треба навколо неї влаштовувати бої, і не треба, борючись за право стати президентом, нищити честь і гордість президентського статусу».

А чинного главу держави Юлія Тимошенко попросила «тримати президентську планку»: «Знаю, що частина людей в Україні вірить в те, що ви зробили частину добрих справ для нашої держави. І тому в цей тяжкий для вас час я просто раджу вам не ставати частиною чужого шоу – тримати президентську планку».

Прочитайте і вдумайтеся у слова Юлії Тимошенко – головного опонента Петра Порошенка, перш ніж ставитимете «галочку» у бюлетені 21 квітня:

«Нічний ефір на «1+1». Мене важко запідозрити в симпатіях до когось з двох кандидатів, але це саме той випадок, коли я повинна висловитися.

Розумієте, в чому справа… Якою б запеклою та безжальною не була політична боротьба, потрібно пам’ятати про певні моральні «маркери», за які не можна заступати.

Я побачила руйнацію статусу посади Президента. Я побачила приниження Української Держави. Я думаю, так само, як і я, мільйони українців це бачити не хотіли.

Вибори минуть, а нам разом жити в одній країні.

Залишаймося людьми. Це найменше, що ми можемо зробити для України».

Переглядів: 1364
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua