РубрикиБез рубрики

Година заради Землі

«Година Землі-2019» стала наймасовішою екологічною акцією в Україні та світі. У нашій країні до неї долучилися понад 70 міст.

У суботу, 30 березня, о 20.30 за місцевим часом у 188 країнах світу на одну годину згасли декоративне освітлення вулиць та підсвічування пам’яток архітектури, держустанов, торговельних центрів. На годину вимкнули світло на Ейфелевій вежі у Парижі, Оперному театрі в Сіднеї, Бранденбурзьких воротах у Берліні, єгипетських пірамідах, Empire State Building у Нью-Йорку, Олімпійському стадіоні в Пекіні, статуї «Христос-Спаситель» у Ріо-де-Жанейро. Активно долучилися до акції знаменитості та впливові люди в усьому світі: Уляна Супрун, Бер Гріллз, Марк Руффало, Амі-табх Баччан, Клаудію Багамон, Йоко Оно.

Офіційні хештеги кампанії #EarthHour, #Connect2Earth отримали понад 2 мільярди охоплення. В Україні зафіксовано більше 1000 згадок «Години Землі» на веб-ресурсах близько 4000 постів з хештегами #Connect2Eart та #ГодинаЗемлі в українському сегменті соцмереж.

У Києві на годину поринули в темряву пішохідний міст через Дніпро, Києво-Печерська Лавра, монумент «Батьківщина-Мати», дзвіниці Михайлівського монастиря, Софійський собор, будівля Міністерства закордонних справ, флагштоки на Майдані Незалежності та КМДА. WWF в Україні разом зі Svitlo Concert та «Віртуозами Києва» організували концерт класичної музики у темряві.

У Львові було вимкнено собор Святого Юра, телевежу на Високому замку, Ратушу. Пластуни провели флешмоб, щоб привернути увагу містян до акції і проблем екології. У закладах мережі «Fest!» пройшли тематичні події при свічках.

У Чернівцях у центрі культури «Вернісаж» відбулася виставка при свічках.

В Одесі у пітьму занурився центр міста: Приморський бульвар, Думська площа та Міська рада, Катерининська площа, вулиці Дерибасівська, Пушкінська. WWF в Україні разом з Impact Hub Odessa організували тематичний вечір, присвячений «Годині Землі», на якому разом з відвідувачами порахували екослід, провели еко-dating та послухали акустичні виступи при свічках.

Марк ПОЛЛОК,
спеціаліст з комунікацій WWF Україна.

Переглядів: 200
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua