РубрикиБез рубрики

Помічники експортерів

Як знайти надійного іноземного партнера, сформувати ціни на товар та розрахувати витрати? Розібратися у цих та інших питаннях допоможуть підприємцям фахівці Центру підтримки експорту, який запрацює із середини квітня в Одесі.

«Продукція наших малих і середніх підприємств може й повинна скласти конкуренцію відомим брендам. Переконаний, для цього необхідно лише їх підтримати і вчасно та грамотно надати допомогу, якої вони потребують. Під час виходу на зовнішній ринок виникає чимало нюансів — юридичних, фінансових, організаційних. І саме тому ми створили центр, куди можна звернутися за порадою й чіткими розрахунками. Адже майбутній успіх кожного з них надзвичайно важливий для розвитку нашого регіону і всієї країни», — прокоментував новину голова ОДА Максим Степанов.

Центр функціонуватиме при Одеській обласній державній адміністрації. Його завдання полягає у наданні комплексної допомоги українським виробникам під час виходу на зовнішні ринки. На їхнє замовлення фахівці зможуть перевірити відповідність товару стандартам обраної країни збуту, проконсультувати щодо необхідної документації та сертифікації. У центрі підприємці зможуть отримувати інформацію щодо залучення інвестицій і фінансування за рахунок грантів, навчальних тренінгів, участі у міжнародних виставках тощо.

Варто нагадати, що в обласному бюджеті на 2019-й на компенсацію відсотків за кредитами для малого та середнього бізнесу закладено 3,5 млн грн. Така програма діє вже другий рік поспіль. Завдяки участі в ній підприємства, залучені до реалізації програми, збільшили обсяги виробництва й додатково створили півсотні робочих місць. Загалом сьогодні вони забезпечують роботою близько 1700 громадян.

Переглядів: 140
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua