РубрикиБез рубрики

Не ви до поліклініки, а поліклініка — до вас

Майже 30 тисяч жителів Одещини пройшли безкоштовні обстеження у період першої хвилі медичного проекту «Мобільна поліклініка».

«За три місяці, з грудня до березня, бригади лікарів відвідали 75 населених пунктів у всіх районах області, обстежили майже 30 тисяч пацієнтів — навіть у далеких селах. Неймовірно вдячний лікарям за роботу «в полі»! Відпрацювали на 200%! А головне — ми побачили, наскільки цей проект важливий для людей», — підкреслив голова облдержадміністрації Максим Степанов.

Упродовж першої хвилі мобільні поліклініки обстежили у півтора раза більше пацієнтів, ніж планувалося спочатку. До визначеного складу бригад (кардіолог, офтальмолог, гінеколог, мамолог, ендокринолог, спеціаліст УЗД) за потреби долучали інших фахівців. Наприклад, у Нових Білярах працювали пульмонологи, а у Великій Михайлівці мешканці звернули увагу на необхідність профілактичних оглядів дітей. Тож у багатьох районах огляди були подвійними: для дорослих — у мобільних поліклініках, для дітей — за місцем навчання.

За час роботи мобільних поліклінік лікарі встановили 3123 діагнози і скерували пацієнтів на лікування, зробили 1800 мамографій і майже 3500 ультразвукових досліджень.

Як свідчить статистика, найбільше обстежено мешканців Арцизького, Кілійського та Ізмаїльського районів.

Отже, мети проекту «Мобільна поліклініка» — наблизити медицину до віддалених сіл і виявити найпоширеніші захворювання на ранніх стадіях — досягнуто. Цьому, зокрема, сприяло і залучення технологій телемедицини.

Проект є системним і розрахований щонайменше на рік. Відтак наступна хвиля оглядів знову охопить усі райони, але вже інші населені пункти.

Нагадаємо, проект «Мобільна поліклініка» розпочався у грудні минулого року за ініціативи голови ОДА Максима Степанова і є частиною реформи сільської медицини, старт якій дав Президент Петро Порошенко.

Переглядів: 75
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua