РубрикиБез рубрики

Музей, жінки і капелюшки

У природі нема нічого мінливішого за жіночі капелюшки, писав ще у XVII столітті англійський письменник Джозеф Аддісон.

Модний дім Шанте запросив усіх охочих до Одеського історико-краєзнавчого музею на свято капелюшків, весни, любові, справжнього стилю і краси. Одночасно відбувалося чимало цікавих подій: виставки, акції, фотозони, кілька модних показів, і все це — для прекрасної половини людства.

На свято прийшло дуже багато жінок, гарно вбраних, у капелюшках і без них, й усі були у захопленні від побаченого.

На унікальній виставці з фондів музею під назвою «Дихаючи духами і туманами» гості переглянули колекцію капелюхів, аксесуарів, журналів мод 1920—1940 років. Усі з задоволенням фотографувалися на фоні портретної експозиції Віри Холодної, яку представила художниця Тетяна Біновська. Цю серію мисткиня написала багато років тому, а нині музей, відкривши свої запасники, показав їх у рамках проекту.

З цікавістю розглядали присутні й виставку старовинних фотографій чоловіків та жінок у капелюшках, які зібрала в колекцію дизайнер-декоратор Надін Черневська.

— Гортаючи старі сімейні альбоми, — розповіла вона, — я помітила дивовижну закономірність. Тридцяті роки, у країні — репресії, Голодомор, а жінки на фото одягнені в капелюшки. Йде війна, а жінки вбирають капелюшки. Важкі часи — а жінки вперто носять капелюшки. Це свідчить про те, що жінка за будь-яких обставин має залишатися доглянутою, привабливою, мінливою і своїм виглядом робити цей світ кращим...

У кожного з присутніх цього дня у музеї була рідкісна можливість поповнити свої сімейні альбоми гарними світлинами із фотозони «В гостях у модистки мадам Томазіні».

А потім відбувся модний показ. Чотири покоління виходили на імпровізований подіум під звуки фортепіанної музики. Спочатку малеча, наймолодшим з-поміж якої ледве сповнилося 4 рочки, демонструвала дитячі ексклюзивні коктейльні капелюхи дизайнера Єлизавети Шанте. Звісно, трішки хвилювалася, але глядачі підбадьорювали її дружніми оплесками. Ретро-колекцію капелюхів та аксесуарів Модного дому Шанте у стилі епохи Віри Холодної впевнено презентували юні моделі агентства Royal Family Models. Жінки середнього віку демонстрували сукні з особистих колекцій та капелюшки, створені Лізою Шанте.

На завершення показу учасниці клубу «Айті-бабусі» показали колекцію одягу відомого дизайнера і fashion-блогера Лади Бондаревої. Цікаво, що цього разу на подіум разом із жінками вийшов і чоловік — 85-літній Михайло Славуцький, який у світлому костюмі, темному капелюсі, рукавичках і з тростиною гордо вів під руку свою супутницю життя — пані Валентину.

Після показу мод відбулася екскурсія по залах музею. А ще у рамках акції «Поповни колекцію музею» Модний дім Шанте подарував господарям два раритетні капелюхи.

Чудово, що в Одеському історико-краєзнавчому музеї, який очолює Віра Солодова, проходять такі цікаві й креативні події — це означає, що він живе не лише минулим, а й сучасністю. А ще переконалася: на світі не існує жінок, яким не личать капелюшки. Усі, хто їх приміряв того дня, одразу перетворювалися на шляхетних красунь. Не вірите — одягніть капелюшок!

Ольга ФІЛІППОВА.

Фото Олега ВЛАДИМИРСЬКОГО.

Переглядів: 96
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua