РубрикиБез рубрики

У колі Хоми Брута

Виставка дитячого малюнка «Містичний Гоголь» («У колі Хоми Брута») працюватиме з 20 березня по 20 квітня у Всесвітньому клубі одеситів (Маразліївська, 7). Студія Клавдії Боголюбової підготувала виставку до 210-річчя з дня народження Миколи Васильовича Гоголя.

В експозиції представлені роботи, виконані в різній техніці: акварель, гуаш, туш, акрил, пастель, колаж, паперова пластика. Учасники, а це від шести до шістнадцяти років, намагалися передати містику гоголівських творів.

Студія успішно працює з 2000-го і має безліч нагород міжнародних конкурсів образотворчого мистецтва (Японія, США, Португалія, Польща, Фінляндія, Чехія, Росія).

«Ми з дітьми часто звертаємося до Гоголя. Робили виставки з ілюстраціями до його творів із закоханими Вакулою і Оксаною, з черевичками від цариці, а зараз мені цікаво спробувати щось інше, — розповідає Клавдія Боголюбова. — Розкрити тему «Гоголь містичний». Радилася з багатьма колегами, друзями, вони казали: «Ну що ти, це не для дітей. Страшно їм буде». Бо ж Гоголь це не тільки Вій — містика присутня майже в кожному його творі. Але я вирішила спробувати з дітьми це зробити, все, що кажуть дорослі — це з їх досвіду, а у сучасних дітей — особливе бачення. Сьогоднішні діти — просто інопланетяни порівняно з тими, які були п’ятнадцять років тому. Навіть різниця в п’ять років відчутна. Більш розвинені, з кліповим мисленням, вони читають, може, й менше, але те, що їх хвилює. Почали ми з ними читати «Вія» — відірватися не могли, додому йти не хотіли: «Ну, ну!..» Потім ми пішли в росі-йський театр на мюзикл «Вій», я взяла квитки на всіх, хоч батьки і сумнівалися: «Клавдіє Михайлівно, чи не буде їм страшно?». Аж ніяк їм не було страшно, у них сприйняття інше. В антракті діти сказали, що вони в захопленні, особливо від літаючої над сценою Панночки. Зробили ілюстрації до «Вія» і до повісті «Травнева ніч, або Потопельниця».

Переглядів: 242
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua