РубрикиКультура

Блукаючи «Лабіринтами усвідомлення»

В Одеському музеї західного та східного мистецтва експонувалася виставка, що запрошувала глядачів поринути у «Лабіринти усвідомлення».

Її автор — Олександр Шуйський — одесит, багатогранний вільний митець, який отримав профільну освіту в Художньому училищі ім. М.Б. Грекова, свого часу займався монументальним і портретним живописом, мозаїкою та графікою. Після тривалої перерви, у 2015 році, повернувся до живопису і вже взяв участь у виставці «Пори року» та міжнародній виставці мистецтв, що проходила у рамках Грінівського фестивалю «Червоні вітрила». Олександр працює у стилях реалізму, символізму, портретного живопису, чимало його робіт прикрашають приватні колекції.

На виставці «Лабіринтами усвідомлення» були представлені роботи, створені в процесі осмислення простих і не простих життєвих та філософських істин, містичних концепцій, природних явищ. Зайшовши у виставковий зал, глядач одразу потрапляв у сповнену таємниць атмосферу. Дзеркала, свічки, музичний супровід Сергія Головіна створювали своєрідні портали, через які можна було зануритися у сповнений таїни Всесвіт.

З одного боку — портрети, які своєю наповненістю, живістю, глибиною викликали справжнє захоплення у присутніх, тим більше, що героїв цих портретів завдяки вражаючій схожості з оригіналом легко можна було впізнати поміж глядачів. На протилежній стіні — картини, що відображають тонкий невидимий світ духів, містики, уяви. Складалося враження, що очі реальних людей і містичних істот перетиналися поглядами, створюючи дивовижну атмосферу присутності в Чудесному. Схід і захід, реалізм і містика, художня уява і пошук істини перепліталися у виставковому просторі, змушуючи кожного зупинитися на хвильку й замислитися над сенсом життя.

Виставка була організована за підтримки благодійного фонду «Аве».

Ольга ФІЛІППОВА.

Переглядів: 1724
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua