РубрикиБез рубрики

Об’єднатися заради планети

30 березня о 20.30 (за місцевим часом) Україна разом з усім світом долучиться до наймасштабнішої природоохоронної акції, започаткованої Всесвітнім фондом природи WWF, — «Години Землі». На підтримку всесвітньої кампанії у тисячах міст та містечок планети символічно вимкнуть зайве освітлення будівель та пам’яток, люди та організації проведуть різноманітні флешмоби, концерти та освітні заходи.

Свою офіційну підтримку «Годині Землі» в Україні вже висловили ключові держустанови: Міністерство екології та природних ресурсів, Міністерство енергетики та вугільної промисловості, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження. Активно підключаються до кампанії міста та містечка, навчальні заклади, бізнес та неурядові організації. Сотні активістів, установ та спільнот по всій країні, серед яких національна скаутська організація «Пласт», уже готують свої заходи до цієї події.

— Ми дуже вдячні за активну підтримку та бажання українців долучитися до кампанії. Варто пам’ятати, що природа надважлива для повсякденного життя кожного з нас. Вона є запорукою нашого економічного зростання та добробуту майбутніх поколінь. Нинішнього року головною темою «Години Землі» в Україні є необхідність збереження природних оселищ та біорізноманіття. Саме тому ми об’єднали в один ланцюжок кілька природоохоронних подій: Всесвітній день водно-болотних угідь, Всесвітній день дикої природи, Міжнародний день річок та Міжнародний день лісів з яскравим фіналом 30 березня», — розповідає координатор цьогорічної акції, спеціаліст з комунікацій WWF Україна Марк Поллок.

Торік «Година Землі» в Україні об’єднала 75 міст, зусилля більше 80 організацій, 60+ компаній та 60+ навчальних закладів. Десятки ресторанів і кафе запросили своїх відвідувачів провести суботній вечір у романтичній атмосфері при свічках. По всій країні відбулися концерти місцевих музичних колективів, вогняні шоу, перегляди фільмів на екологічну тематику, екоярмарки, велопробіги, екозабіги та інші заходи на підтримку акції.

Цього року організатори також підготували декілька фінальних офіційних подій кампанії. Так, у Києві відбудеться спільний проект WWF Україна та Svitlo Concert — концерт «Музика Землі». Побути наодинці з планетою, слухаючи класичну музику при свічках, можна буде 30 березня з 20.00 у Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6).

В Одесі WWF Україна разом з Impact Hub Odessa запрошують усіх відвідати фінальну подію «Години Землі», яка пройде у дружній та веселій атмосфері. Головна тема заходу — наше ставлення до планети та можливість кожного бути дружнішим до природи. Спочатку присутнім запропонують долучитися до екоігор, а після вимкнення світла о 20.30 при свічках буде влаштовано ecodating — веселий спосіб знайти однодумців, що теж піклуються про довкілля.

Тож встигніть стати частинкою найбільшої природоохоронної акції світу — «Години Землі». Більше інформації знайдете на офіційному веб-сайті кампанії wwf.panda.org/eh19.

Втім, варто пам’ятати, що «Година Землі» — це тільки символ, всесвітній флешмоб. Допомагати природі заради нашого добробуту та майбутнього необхідно щодня!

Переглядів: 182
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua