РубрикиБез рубрики

Поліклініки їдуть у села

Понад 18 тисяч мешканців Одеської області отримали медичні консультації лікарів мобільних поліклінік. Загалом фахівці здійснили виїзди у населені пункти 20 районів.

 «У лютому до кожної команди медиків ми залучили додатково дитячих лікарів — хірургів, дерматологів і стоматологів. Тобто в один день у населеному пункті відбувається одночасно обстеження дітей у навчальних закладах і дорослих у мобільних поліклініках. Упродовж березня мобільні поліклініки побувають ще у шести районах області, а потім відвідуватимуть усі райони повторно, змінюючи населені пункти», — підкреслила директорка департаменту охорони здоров’я ОДА Олена Теряєва.

Огляди вузьких спеціалісті діагностують найпоширеніші нозології в Україні, серед яких — серцево-судинні захворювання, цукровий діабет і бронхіальна астма. Загалом за пері-од дії проекту «Мобільна полі-клініка» вперше діагноз було встановлено понад 1500 мешканців.

До складу кожної бригади лікарів входять кардіолог, офтальмолог, ендокринолог, гінеколог, уролог, спеціаліст ультразвукової діагностики, мамолог, а також дитячі стоматолог, хірург і дерматолог. Аби отримати консультацію у лікарів мобільних поліклінік, необхідно взяти направлення у свого сімейного лікаря. Для організації обстежень дітей у школах місцеві медики завчасно попереджають батьків про таку можливість. Огляди проходять лише за їхньою згодою або за їхньої присутності.

Упродовж цього тижня мобільні поліклініки працювали у Болградському, Ізмаїльському та Арцизькому районах. За потреби пацієнтів скеровують на додаткове обстеження чи лікування у заклади вузькоспеціалі-зованої медичної допомоги.

Переглядів: 104
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua