РубрикиВибори

Бюлетень став куцішим

Відучора бюлетень прийдешніх виборів президента став не набагато, але коротшим — у ньому не буде відомостей про Андрія Садового та Дмитра Гнапа.

«Я прийняв рішення: я відкликаю свою кандидатуру з виборів президента й оголошую про підтримку на виборах на пост президента Анатолія Гриценка. Мені потрібна велика перемога. Вона може бути, коли це наша спільна перемога», — заявив на брифінгу мер Львова.

Водночас він засвідчив, що партія «Самопоміч» буде активним учасником політичного життя й змагатиметься восени за місця у Верховній Раді. «На моє переконання, сьогодні ми маємо шанс. «Самопоміч» — це та платформа, яка має об’єднати всі демократичні сили. Наше завдання — перемагати на виборах парламентських, на виборах в органи місцевого самоврядування. Але саме зараз ми маємо шанс обрати українського й антикорупційного президента», — прокоментував своє рішення Андрій Садовий і додав: «На початку наступного тижня ми підпишемо публічну угоду, і там, у тій угоді, будуть прописані дуже важливі принципи щодо оборони й безпеки нашої держави, боротьби з корупцією, окупованих територій, чистоти кадрової політики. Це важливо для нас усіх. Саме зараз ми маємо шанс. Наша сила — в єдності».

Анатолій Гриценко зі свого боку запевнив, що таке рішення Андрія Садового стало для нього несподіванкою, і подякував за «психологічно непросте, але чесне, відповідальне, державницьке, переможне рішення». «Разом, — написав лідер «Громадянської позиції» на своїй сторінці у Фейсбуці, — ми змінимо країну і дамо всім українцям позитивну перспективу!».

Тим часом у штабі кандидата в президенти Петра Порошенка заявили, що не бояться об’єднання Андрія Садового з Анатолієм Гриценком.

«Наш аналіз показує, що нечисленні вже на даний момент виборці Андрія Івановича в різних пропорціях розподіляються приблизно між шістьма кандидатами. І навіть можу вам сказати, що частина виборців Садового в разі його зняття з дистанції готова голосувати за Петра Порошенка, а не тільки за Анатолія Гриценка», — цитує «Українська правда» Олега Медведєва, речника виборчого штабу чинного глави держави.

Втім, Андрій Садовий пояснює свій крок не тільки даними соціологічних досліджень. Він запевняє, що вирішив зійти з дистанції і підтримати Анатолія Гриценка після скандалів з розкраданнями в оборонній сфері та скасуванням статті про незаконне збагачення: «Журналістські роз-слідування та рішення Конституційного Суду зовсім по-іншому змоделювали ситуацію — тепер люди зрозуміли, що нас чекає завтра, якщо динаміка знищення країни продовжуватиметься. Сьогодні є шанс на перемогу».

Дмитро Гнап, який наслідував приклад мера Львова, у свою чергу заявив: «Я обіцяв зняти власну кандидатуру, якщо буде обраний єдиний кандидат від демократичних сил. Я підтверджую цю обіцянку і готовий також знятися на користь Анатолія Гриценка», але при цьому додав, що остаточне рішення за з’їздом партії «Сила людей», запланованим на сьогодні, 2 березня.

Переглядів: 1155
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua