РубрикиБез рубрики

«Дякую Тобі, моя дорога Одесо!»

Це освідчення у любові до нашого міста великий українець і великий поет Дмитро Павличко написав у квартирі Анатолія Глущака, свого друга й літературного побратима, в якого зупинявся під час нинішніх відвідин Одеси, на аркуші із сувенірного блокнота, виданого до 100-річного ювілею «Чорноморських новин: Дмитро Васильович уголос зважував кожне слово і впевнено клав його на папір. То слова — написані серцем. Поета і громадянина.

Він казав, що дуже вражений гостинністю, з якою його зустрічали й одесити, й жителі Доброслава та Чорноморська, де йому також пощастило побувати, що бачив перед собою справжніх українців, здатних уберегти свою молоду державу в дуже непростий і відповідальний час, обравши гідного президента, який би продовжив утвердження нашої незалежності та європейськості.

В одному з ближчих чисел «ЧН» видрукують добірку віршів Дмитра Павличка, переданих ним спеціально для нашої газети. Наразі ж про зустріч видатного поета, Героя України з одеситами у Літературному музеї читайте на 3-ій сторінці.

Іван МЕЛЬНИК.

До Одеси

Пощастило мені побути декілька днів у столиці Південної України — Одесі. Я колись приїжджав до Одеси лікувати своє вражене пухлиною око. Книжка моя (дванадцять віршів) «Око» видана щойно заходами Анатолія Глущака (з його післямовою) була в ці дні презентована одеським читачам.

Отже, Одеса лікувала колись мої очі, а тепер мені пощастило зустрітися із одеськими інтелектуалами і звичайними людьми, і я відчув, що став здоровішим духовно. Теперішня Одеса глибоко переживає факт свого європейського походження не тільки як архітектура, але і як європейська, важлива частина українського народу! Дякую Тобі, моя дорога Одесо!

Дмитро ПАВЛИЧКО.

23.02.2019.
Одеса.

Переглядів: 108
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua