РубрикиБез рубрики

«Нема Європи без України»

Європа неможлива без справедливої, незалежної і безпечної України, а ті політики, які готові продати Україну, продають майбутнє Європейського Союзу.

Про це заявив президент Європейської Ради Дональд Туск на спеціальному засіданні Верховної Ради, приуроченому п’ятій річниці від початку збройної агресії Російської Федерації проти України.

«Коли ми, поляки, розпочинали свій шлях до Європи, папа Іоанн Павло II сказав світові: «Нема справедливої Європи без незалежної Польщі». Тут і зараз хочу сказати, що нема справедливої Європи без незалежної Ук-раїни. Нема безпечної Європи без безпечної України. А прос-тіше кажучи – нема Європи без України», – наголосив Дональд Туск, додавши, що завжди пам’я-татиме блакитні прапори із золотими зірками на Хрещатику під час Революції Гідності та гімн ЄС «Ода радості», який лунав по всій Україні.

«Часто повторюю своїм колегам у Брюсселі: не вчіть їх (українців. – Ред.) бути Європою – вчіться у них, що таке Європа. Дозвольте нині повторити слова, з якими я колись звернувся до лідерів ЄС: тільки той, хто солідарний з Україною, має право називатися європейцем, хто готовий продати Україну – продає майбутнє Європи», – заявив президент Європейської Ради. У цьому контексті він зауважив, що невипадково ті політики, які ставлять під сумнів європейську інтеграцію, «вдаються до того, що ставлять під сумнів і цілісність України».

Переглядів: 80
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua