РубрикиБез рубрики

Рівний доступ до правосуддя

Цими днями в Одесі презентували Громадський центр правосуддя. У заході взяли участь представники судової системи, прокуратури, поліції, Головного територіального управління юстиції в Одеській області та громадських організацій.

Громадський центр правосуддя, йшлося на презентації, має стати своєрідним провідником громадян у правовому полі, а його працівники — компасом, для тих, хто звернувся по юридичну допомогу. Такий центр, зазначалося, — нова модель взаємодії суспільства з судами, державними органами та суб’єктами надання правової допомоги, спрямована на доступ до правосуддя тих, хто сьогодні не може оплатити кваліфіковану юридичну консультацію у приватного правника.

Для налагодження співпраці Головне територіальне управління юстиції в Одеській області та ГО «Асоціація слідчих суддів України» підписали меморандум про партнерство. Сторони, зокрема, домовилися взаємодіяти за такими напрямками: організація спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захисту їхніх прав шляхом проведення конференцій, семінарів, «круглих столів», зустрічей, тренінгів; полегшення доступу осіб до суду, державних органів та органів місцевого самоврядування; поширення інформації серед загалу про права людини тощо.

Слід зазначити, що подібні центри нині успішно діють у США, Сінгапурі, країнах Латинської Америки. Їхнє завдання — «подолати прірву між громадою і судовою владою».

Від аналогічних інституцій Громадський центр правосуддя Одеської області відрізняється цілим переліком переваг. Так, його відмінність від юридичних клінік у тому, що допомогу в ньому надаватимуть не студенти, а кваліфіковані співробітники і партнери, адвокати, юристи, судді у відставці, а також медіатори. Порівняно з існуючими центрами безоплатної правової допомоги, тут громадянам не потрібно документально підтверджувати свій соціально незахищений статус: кожен, хто звернеться, незалежно від рівня доходів, правову послугу отримає безкоштовно. Ще один плюс — це оперативність допомоги, яка надаватиметься на місці, швидко та якісно, адже в центрі працюватимуть кращі правники області.

Громадський центр правосуддя діятиме на базі Київського районного суду Одеси. Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00, прийом громадян здійснюватиметься з 10.00 до 14.00.

Переглядів: 78
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua