РубрикиСпорт

Великі надії великого льоду

4—7 лютого в Києві відбувся чемпіонат України з фігурного катання серед юніорів. В одиночному катанні взяли участь дев’ятеро одеситок, серед яких — переможниця юнацького чемпіонату України-2018 Єва Шульга (на знімку) та срібна призерка Анна Іванченко, яка виконала норматив майстра спорту України й увійшла до національної збірної.

«Я з багатодітної сім’ї. Фігурним катанням займаюся дванадцять років. Мріяла стати майстром спорту, як моя старша сестра. Пам’ятаю, як було складно тренуватися, коли Одеса не мала великого льоду. Тоді багато хто з моїх однолітків покинули фігурне катання. Моїх старших сестричок-фігуристок тато навіть возив на тренування до Миколаєва і Тирасполя. Але завдяки тому, що в нашому Палаці спорту знову з’явився великий лід, спортсмени повернулися, почали набирати форму, брати участь у чемпіонатах і перемагати. Великий лід для фігуриста дає більше можливостей», — пояснює Анна Іванченко.

З нинішнього чемпіонату країни 12-річна вихованка СДЮСШОР «Крижинка» Єва Шульга повернулася бронзовою призеркою серед юніорів (до 19 років). Для одеситки це новий і дуже відповідальний етап у її кар’єрі.

«Для мене це третє місце — все одно що перше. Адже мої конкурентки — набагато старші й досвідченіші: Анастасії Архиповій, яка взяла «золото», — 15 років, а срібній фіналістці Анастасії Гожві — вже 17. Для мого віку це дуже гарний результат. Я виклалася сповна і загалом задоволена своїми результатами. Навесні плануємо взяти участь у міжнародних змаганнях, які проходитимуть у Польщі», — ділиться Єва Шульга.

У довільній програмі лідерка одеської команди відкатала максимально зібрано, успішно виконала складну комбінацію стрибків, куди увійшли подвійний аксель, ойлер та потрійний сальхов.

«Усе, що могла на цьому етапі, Єва зробила. Вона заслужено посіла третє місце серед юніорок країни. Головні складові нашого нинішнього результату — це, по-перше, наявність великого льоду, по-друге, тренерська команда. Зараз мені допомагає хореограф Наталія Карпич — це гарна підмога в роботі, раніше доводилося працювати одному. Ну і сама Єва — дуже талановита спортсменка, і ми покладаємо на неї великі надії», — розповів тренер Георгій Старков.

«Спільними зусиллями влади всіх рівнів, завдяки енергії тренерів та їхніх вихованців ми повертаємо Палацу спорту статус головної льодової арени Одещини. Високі результати наших фігуристів підтверджують те, що обласна рада свого часу прийняла правильне рішення, надавши можливість Одеській СДЮШОР «Крижинка» тренуватися на льодовій арені Палацу спорту. Приємно відчувати причетність до такої благородної справи. Упевнений, що наші фігуристи покажуть гарні результати, а Одеса гідно прийме гостей з інших областей України», — підкреслив голова обласної ради Анатолій Урбанський.

Переглядів: 1049
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 30 грн.
  • на 3 місяці — 90 грн.
  • на 6 місяців — 180 грн.
  • на 12 місяців — 360 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 20 грн.
  • на 3 місяці — 60 грн.
  • на 6 місяців — 120 грн.
  • на 12 місяців — 240 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(048) 767-75-67, (048) 764-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (048) 767-75-67; 764-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua