РубрикиБез рубрики

Убивча тарифна політика

Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олег Наливайко назвав «Укрпошту» головним ворогом реформованих ЗМІ, повідомляє «Укрінформ».

«Зараз головний ворог реформованих ЗМІ — «Укр-пошта» з її тарифною політикою. І відповідні заяви, і виступи медіаспільноти, і наше звернення, навіть наше прохання надати підсумки передплатної кампанії для того, щоб можна було зробити аналіз, керівництво «Укрпошти» проігнорувало. Це абсолютно антидержавна політика, політика на те, щоб знищити друковані видання. Ми чекаємо останні дні, коли «Укрпошта» мала б повернути редакціям кошти, які отримала від передплати», — заявив Олег Наливайко, підсумовуючи роботу Держтелерадіо комітету у 2018 році.

Він зазначив, що з багатьох регіонів надходить інформація про те, що цими коштами «Укрпошта» планує закривати свої бюджетні «діри», не розраховуючись з редакційними колективами, і пообіцяв разом із НСЖУ та медіаспільнотою захищати інтереси ЗМІ.

«Друга проблема — це поява так званих нових ЗМІ. Це бюлетені, які роблять під себе місцеві керівники. Тут своє слово має сказати Генеральна прокуратура», — наголосив Олег Наливайко. Посадовець констатував, що більшість видань державної форми власності, де цифра реформованих ЗМІ значно відстає від комунальних, виходили як бюлетені «і бюлетенями вони й залишаться».

Щодо залежності інтенсивності процесу реформування від розміру дотацій з місцевих бюджетів Олег Наливайко зазначив, що редакції, які тривалий період не мали суттєвих фінансових надходжень, реформувалися одними з перших і навпаки — ті, що отримували значні суми, не реформувалися взагалі або відтерміновували реформу до останнього моменту.

Переглядів: 138
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua