РубрикиБез рубрики

Шлагбаум від поштовиків

І знов про те саме. Про пошту.

Наприкінці минулого року на зустрічі з редакторами друкованих ЗМІ, зініційованої — бо так уже допекло! — самими редакторами, директор Одеської дирекції ПАТ «Укрпошта» Сергій Дрозд клятвено запевняв, що всі перебої з доставкою передплатникам періодики — явище тимчасове, пов’язане з реформуванням їхньої, поштовиків, структури, і що вже чи не від завтра, ну з нового року — напевно, кожен номер потраплятиме у скриньки своєчасно, тобто в день виходу газети, що, власне, й прописано та скріплено печатками у договорах між редакціями та поштою.

Послухали ми тоді пана Дрозда та представників його команди, а говорили вони впевнено, переконливо і, здавалося, навіть щиро, — й обнадіялися. Не конкуренти ж вони наші, а партнери — в одному казані варимося: більшатимуть у видань наклади — матимуть що возити-носити, отримуючи за це немалі гроші (чи не третину від передплатної ціни), причому авансом, наперед, доставлятимуть газети вчасно — люди охочіше передплачуватимуть і т.д. Так підказує логіка. Так диктують закони ринку. З цим, зрештою, погодився і пан Дрозд, пообіцявши, якщо не від тодішнього завтра, то із січня 2019-го — точно справно, як і належить надійному партнерові, виконувати взяті зобов’язання.

Минуло те «завтра», і післязавтра минуло, й рік увесь 2018-й збіг. Підготували оце вже сьоме число «Чорноморських новин» у році новому, 2019-у. Як же справується пошта? Чи дотримав слова пан Дрозд?

Наївними були наші сподівання: обіцянка вкотре виявилася цяцянкою. Редакційні телефони не змовкають: «Що, газета не виходить? Шість номерів уже віддрукували? Я не отримала жодного», «Навіщо передплачувати, якщо не приносять?», «Чому не подаєте на пошту до суду?», «Невже на них нема управи?», «Може, варто укласти угоду з «Новою поштою»? То, знаю, надійніший партнер…».

Десятки таких і подібних дзвінків. Щодня. Найбільше, як не дивно, з Одеси. А в Одесі — з дев’ятого поштового відділення. Ось вам і «реформа», і «логістика», і «менеджмент» від «Укрпошти».

Шановні наші читачі! Давайте захищатися, чи й наступати, разом! Ми — зі свого боку, ви — зі свого. Про кожен факт недоставки чи несвоєчасної доставки чергового номера повідомляйте тим, хто за це безпосередньо відповідає, — поштовикам. Їхні номери в Одесі: 726-39-54, 785-09-74, 050- 30-06-74.

Переглядів: 120
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua