РубрикиБез рубрики

«Це рішення сильних і незалежних людей»

Урочистості з нагоди сторіччя проголошення Акту злуки Української та Західноукраїнської народних республік почалися в Одесі з покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Серед присутніх — керівництво області та міста, військовослужбовці і ветерани, представники духовенства та громадськості.

Вітаючи жителів Одещини зі святом, голова ОДА Максим Степанов наголосив:

«Рівно 100 років тому дві частини України — Схід і Захід — об’єдналися в єдину державу. Вже тоді українці усвідомлювали: вистояти перед ворогом можна лише тримаючись разом. Відтоді, як би життя не розривало «живі ланцюги», створені людьми, Україна — соборна. Це було рішення сильних і незалежних людей. Його і зараз доводиться захищати від тих, хто намагається роз’єднати й показати, що ми — різні. Але ми вміємо слухати, чути і розуміти одне одного. І я точно знаю: ми — єдині у прагненні жити у мирній та успішній країні. Ми — єдині у бажанні розвивати нашу Україну. Пам’ятаймо: ми сильні, доки ми разом. З Днем Соборності!».

Святкового дня в Одеській обласній раді відбувся молитовний сніданок за участі депутатів різних рівнів, зокрема його ініціатора — народного депутата України Павла Унгуряна. Присутні разом з представники християнських конфесій помолилися за наш край і всю Україну, за добробут і мир.

«Молитва об’єднує людей різних політичних сил, різних конфесій. Разом ми спілкуємося не про політику та амбіції, а про цінності віри, любов до своєї Батьківщини, вільної, соборної, та наших земляків. Нас об’єднує одне бажання — мир і спокій для нашої великої єдиної родини — України. Нехай Господь дасть усім нам мудрості, сил і міцності духу нашим захисникам», — наголосив голова облради Анатолій Урбанський.

Продовженням свята стало урочисте зібрання в Одеському національному академічному театрі опери та балету, де великій когорті наших земляків очільники облдержадміністрації та облради вручили державні нагороди і відзнаки, почесні грамоти й пам’ятні дарунки. Завершилася церемонія святковим концертом.

Переглядів: 131
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua