РубрикиБез рубрики

Актуальність «Чорного ворона»

На замовлення телеканалу «1+1» «ТЕТ Продакшн» знімає повнометражну історичну драму «Чорний ворон» за мотивами однойменного роману-бестселера україн-ського письменника Василя Шкляра.

Режисером стрічки став Тарас Ткаченко, відомий глядачам своєю роботою над повнометражним фільмом «Гніздо горлиці». Проект реалізується за підтримки Державного агентства з питань кіно та планується до показу в кінотеатрах України (державна фінансова підтримка стрічки становить 5,088 мільйона гривень, що є чвертю від загальної вартості виробництва).

«Екранізація «Чорного ворона», звісно, відрізнятиметься від книги, але ми обов’язково дотримаємося ідеологічних поглядів автора. У роботі над картиною ми співпрацюємо з Василем Шклярем й очікуємо на нього на знімальному майданчику. Тема твору дуже актуальна для українців сьогодні. Коли автор писав книгу, було лише передчуття війни, яка йде зараз на сході. Ми ж у фільмі розповімо історію очима сучасної людини, у чиїй країні палає війна. Споді-ваємося, що історія, яку ми знімаємо, об’єднає всю державу», — каже Тарас Ткаченко.

Сценарист фільму — Тарас Антипович, оператор-постановник — Олександр Кришталович. Головну роль виконує молодий український актор Тарас Цимбалюк. У стрічці також знімаються Наталія Сумська, Павло Москаль, Андрій Мостренко, Ксенія Данилова, Даніїл Мірешкін, Зоряна Марченко та інші.

Народна артистка України Наталія Сумська в інтерв’ю «Укр-інформу» зокрема розповіла: «Зараз я знімаюся у повнометражному фільмі за романом Василя Шкляра «Чорний ворон». У мене там трохи містична роль провидиці, знахарки, лікувальниці Явдохи… Коли мені запропонували зніматися, я ні секунди не вагалася, бо присутність в українському кінопросторі зараз для кожної української акторки вкрай важлива».

Нагадаємо, роман «Залишенець. Чорний ворон» Василя Шкляра відтворює одну із сторінок вітчизняної історії — боротьбу українських повстанців проти радянської влади у

1920-х роках. На їхньому чорному бойовому прапорі було написано: «Воля України або смерть». У 1921-у чотирилітня війна, яку Росія розв’язала проти Української Народної Республіки, закінчилася. Проте збройна боротьба ще роками тривала майже на всіх теренах України. Повстанці Холодного Яру відчайдушно чинили опір більшовицькій окупації, боролися за свободу українського народу, жертвуючи власним життям. Роман розійшовся рекордним накладом — 300 тисяч примірників.

«Чорний ворон» — уже другий проект, присвячений художньому переосмисленню вирішальних історичних подій новітньої історії України, над яким працює канал «1+1». Два роки тому відбулася успішна прем’єра україномовної історичної драми «Століття Якова» за мотивами роману Володимира Лиса.

Переглядів: 174
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua