РубрикиБез рубрики

За вагомий внесок у культурну скарбницю

Маємо гарну новину: нашу землячку — відому письменницю, педагога і громадську діячку, заслуженого працівника освіти України, Галину Могильницьку за книжку історичних поем «Імена» удостоєно медалі Івана Мазепи.

Цією нагородою, заснованою 22 січня 2016 року Міжнародною літературно-мистецькою академією України, відзначаються письменники, літературознавці, перекладачі, журналі-сти, художники, композитори, музиканти, представники інших творчих професій, за вагомий внесок у національну культурну скарбницю, виведення національних культурних надбань на міжнародні обшири, за привнесення напрацювань світової культури й науки у контекст духовних цінностей України, а також меценати, політичні та громадські діячі, люди різних професій, які підтримують мистецтво й науку фінансово, пропагують їх чи сприяють їхньому розвитку у будь-який інший спосіб.

Першими, хто у 2016-у удостоївся цієї престижної відзнаки, стали письменники Валерій Шевчук та Юрій Мушкетик, письменник і меценат Іван Корсак, письменники та перекладачі — Войцех Пестка (Польща) і Димитр Христов (Болгарія), меценат та громадський діяч Віктор Кияновський.

Нагадаємо, до книжки «Імена», виданої в «Українському пріоритеті» у 2017 році, ввійшли три поеми — «Рогніда», «Єлизавета» та «Серафима», які розповідають про княгиню, королеву і просту українську селянку. Любов, гідність, честь, милосердя й добро, уміння зберегти й пронести ці духовні скарби крізь життя, попри всі шторми, через біди і горе — саме такими бачить поетеса цих жінок, долі яких вплетені в стрімку й немилосердну круговерть історії нашого народу.

Через долі своїх героїнь авторці вдалося створити узагальнений образ вічної жіночості, яка своєю присутністю в світі ушляхетнює його, не дає йому зірватися в прірву ворожнечі, ненависті й жорстокості.

Колектив «Чорноморських новин» щиро вітає Галину Анатоліївну Могильницьку, талановиту письменницю й публіцистку, постійну авторку нашої газети, з високою нагородою.

Переглядів: 130
Передплата

Найкраща підтримка
газети –
ПЕРЕДПЛАТА!

Вартість передплати без врахування поштових послуг

дворазовий випуск:

  • на 1 місяць — 21 грн.
  • на 3 місяці — 63 грн.
  • на 6 місяців — 126 грн.
  • на 12 місяців — 252 грн.
  • Iндекс — 61119

суботнiй випуск:

  • на 1 місяць — 15 грн.
  • на 3 місяці — 45 грн.
  • на 6 місяців — 90 грн.
  • на 12 місяців — 180 грн.
  • Iндекс — 40378
Оголошення

Написання,
редагування, переклад

Редакція газети «Чорноморські новини» пропонує:

літературне редагування, коректуру, комп’ютерний набір, верстку та тиражування текстів; високопрофесійні переклади з російської на українську і навпаки; написання статей, есе, промов, доповідей, літературних, у тому числі віршованих, привітань.
Команда висококваліфікованих фахівців газети «Чорноморські новини» чекає на Ваші замовлення за телефонами:

(0482) 67-75-67, (0482) 64-98-54,
099-277-17-28, 050-55-44-206

©2009 Всі права на текстову та графічу інформацію, розміщені на цьому сайті, належать редакції газети «Чорноморські новини».
Використання текстової та графічної інформації сайту можливе лише за умови посилання на газету "Чорноморські новини",
а в інтернет-мержі - на діюче, відкрите для пошукових систем посилання на використану публікацію.
Где и как заработать в интернете
Швидка контактна інформація
Тел./факс: (0482) 67-75-67; 64-98-54
Моб. тел. 050-55-44-206
E-mail: cn@optima.com.ua, chornomorka@i.ua